prof. dr hab. n. med. Radosław Śpiewak

Alergolog, Dermatolog, Wenerolog

Ja polecam Pana doktora. Wizyta nie jest może najtańsza,ale więcej zapłaciłam lekarzom, którzy w trakcie pięciominutowej wizyty ledwie na mnie spojrzeli, po czym zapisywali maści, które nie pomagały.Pan doktor jest bardzo dokładny i skrupulatny i na pewno nie odsyła pacjenta z nieprzemyślaną diagnozą i lekami które bardziej zaszkodzą niż pomogą.

Niestety nie moge polecic Pana Spiewaka, spore rozczarowanie, leczylem u niego moje schorzenie,bez efektow, postawil mi zle leczenie i gdyby nie w pore moja interwencja mogloby sie skonczyc zle. na poczatku przepisuje setki badan, a w czasie wizyty nawet nie raczy na wszystkie spojrzec? kiedy mialem przepisana kuracje robilem u niego testy, w czasie krotkiej 15minutowej wizyty nawet nie raczyl spytac jak sie czuje i czy owa kuracja pomaga, wolal w tym czasie rozmawiac z pania sekretarka... w glowie sie nie miesci, zostawilem u niego maly majatek, prosze policzyc sobie kilkanascie wizyt po 250zl + testy. lekarz bardzo ceniu swoj jakze cenny czas, pol godzinna wizyta i ani chwili wiecej. NIE POLECAM

zadowalające kompetencje, choć bez rewelacji - cena za usługi jest zawyżona widać bardzo duże przywiązanie do zdobytych dyplomów i bogatego doświadczenia zagranicznego świetna prezencja pod względem marketingowym, dobry kontakt, przyjemna atmosfera - ale czy na tym najbardziej zależy pacjentowi?

zadowalające kompetencje, choć bez rewelacji - cena za usługi jest zawyżona