dr Radosław Szostek

2,6
2,6
2,7
2,7

Lekarz nie miły, opryskliwy, konfliktowy, omijać z daleka. Byłem raz i była to moja ostatnia wizyta u pana Radosława

Lekarz z dużym doświadczeniem i praktyką lekarską. Dokładnie przedstawił mi podłoże i możliwości leczenia choroby. Z dużą wyrozumiałością i cierpliwością. POLECAM!!!

lekarz niemiły, arogancki. Po zadaniu kilku pytan na temat badania odpowiada, ze on jest tylko od wydawania kwitkow, a to czy sie zrobi badanie to go zupelnie nie obchodzi, po czym obraza pacjenta uzywajac wulgranego slownictwa. Zdecydowanie odradzam, wiecej u tego pana nie bede sie leczyl

Spóźnił się dokładnie godzinę, po przyjściu nie umiał się zorganizować, sprawiał wrażenie, że nie dostrzega żadnego problemu. Nie raczył też powiadomić, że się spóźni. Opryskliwy, wręcz agresywny, prowokuje spięcia. Badanie bardzo pobieżne, zwłaszcza jak na wizytę płatną. Zdecydowanie odradzam.

Lekarz niekompetentny i nieuprzejmy, nie mający indywidualnego podejścia po pacjenta. Nie polecam, Pan doktor nic nie tłumaczy, tylko odsyła chorego z kwitkiem. Nie umie spojrzeć na kwestię choroby całościowo i nie potrafi postawić diagnozy, która pomagałby zwalczyć chorobę. Jest jednym z tych lekarzy, którzy myślą, że są najmądrzejsi.

Jednym słowem specjalista. Oby było więcej takich lekarzy!

Jednym słowem specjalista. Oby było więcej takich lekarzy!

Polecam.Przyjął mnie miło i wszystko dokładnie wytłumaczył.Kompetentny.

Polecam.Przyjął mnie miło i wszystko dokładnie wytłumaczył.Kompetentny.