lekarz Rafał Drygalski

Pediatra

Wyjątkowo kompetentny pediatra i internista. Ja i wielu moich znajomych jesteśmy jego pacjentami od lat, więc mogę powiedzieć, że jest wyjątkowo skuteczny i nieomylny w diagnozach i leczeniu! Poza tym jest zawsze pod telefonem co dla mnie cenne w nagłych sytuacjach. Myślę, że mój przedmówca nigdy nie był jego pacjentem i z jakichś powodów pisze bzdury. Wizyta kosztuje 150, a nie 200, a lekarz słynie z tego, że poświęca dużo czasu i szczegółowo tłumaczy leczenie. Uważam, że takie nieodpowiedzialne opinie sieją zamęt i narażają nas na odrzucanie z niezrozumiałych pobudek, naprawdę doskonałych specjalistów.

absolutny fenomen, Pan Doktor jest znakomity, kompetentny, z niebywałą wręcz zdolnością do zaskarbiania sobie sympatii u małych pacjentów, kazda diagnoza to strzał w dziesiątkę. leczy skutecznie bez nadmiaru antybiotyków, nie zgodzę się z przedmówcą, pod zadnym pozorem nie przedłuża współpracy, czasem sam proponuje wizytę kontrolną na rejonie.POLEcam z całego serca wszystkim rodzicom, lekaż ten nie jest tani, ale przecież za jakośc trzeba zapłacić, ja wolę zapłacic za jego jedną wizytę niż za leki które przyisują kolejni lekarze z rejonu, zmieniając koncepcję i diagnozę przy jednej infekcji.

Polecam; kompetentny, kulturalny, uprzejmy, zaangażowany w temacie choroby dziecka. Zawsze dostępny pod telefonem, wizyty kosztowne ale domowe.

cudowny lekarz - córka jest pod jego opieką od 3 lat - każda diagnoza trafiona, leczenie zawsze skuteczne, konsultacja telefoniczna o każdej porze dnia a nawet nocy: doradzi co zrobić , jak pomóc dziecku. Nie zmusza do kolejnych wizyt - niejednokrotnie na sprawdzenie pokuracyjne wysyła do przychodni. Poleciłam go już 3 koleżankom i każda jest zachwycona efektami jego leczenia. Poza tym przesympatyczny, rzetelny i cierpliwy. POLECAM!!!

Dla mnie P.Drygalski jest absolutną wyrocznią.Leczy mnie i całą moją rodzinę od 13 lat.Absolutnie przestałam korzystać z przychodni rejonowej, głównie dlatego, że to właśnie pan doktor wielokrotnie musiał mnie "wyciagnąć" ze źle postawionej diagnozy przez lekarza z nfz.Zawsze jest pod telefonem, wielokrotnie otrzymałam cenne porady bez konieczności płacenia za wizytę.Przesympatyczny, profesjonalny i jak dotąd nieomylny :)

z usług pana doktora korzystamy odkąd na świecie jest moja córka. na początku byłam zachwycona podejciem, zwłaszcze że córka jest wcześniakiem i urodzila sie z zapaleniem płuc. Na początku współpraca super... ale... podczas którejś wizyty podważyłam postawioną przez niego diagnozę badaniami zrobionymi przez specjaliste... od tego momentu jest strasznie wyniosly. Mam mieszane uczucia ostatnio... Co nie zmienia faktu że jest dobrym specjalistą, ale jak znajde kogo mniej wyniosłego, to go zmienie...

Bardzo dobry lekarz nie tylko pediatra. Przyjedzie o każdej porze, jak nie może to poleci innego lekarza.

Kompetentny i potrafiący wyjaśnić oraz uzasadnić diagnozę, czy obrany tryb leczenia. Sprawia jednak wrażenie osoby, która na siłę doszukuje się dolegliwości aby "przytrzymać" pacjenta na dłużej.

niekompetentnie podszedl do choroby dzicka probujac wymusic kolejna wizyte. infekcja dziecka zmienila sie w zapalenie pluc. lekarz mily natomiast niekompetentny.