lekarz Rafał Drygalski

W środę „Pan Doktor” był u nas na wizycie domowej Dziscko goraczkowalo 6dzien ! Pan doktor zapewnił mnie ze to wirus i idą zabki .. nie posłuchał dziecka dokładnie nie obejrzał go dokładnie . Opisałam mu wszystkie objawy (które wskazywały na zapalenie płuc oskrzeli ) mówiłam o pogarszającym się stanie z dnia na dzień mówiłam o bólu brzucha dosłownie wszystko !!! Mówiłam również ze bardzo się martwię i jeśli będzie trzeba zbadać go dokładniej pojadę na sor ! Widział jak mój syn się meczy a on nie znając się okłamał mnie i powiedział ze do soboty mu przejdzie .. miałam czekać kolejne dni od wtorku gdzie dziecko goraczkowalo 6 dzień !!! Uspokoił mnie na chwile ale następnego dnia jednak nie dawało mi to spać spokojnie pojechałam na sor .. i okazało się na sorze ze szmery było słychać od razu w słuchawce nie trzeba robić rtg ale zrobili i okazało soe ZAPALENIE PŁUC I OSKRZELI .. żadne żeby nie szły .. jestem wdzięczna ze mój instynkt mnie nie zawiod .. doktor skasował 300zl i juz nie odpisał na żadnego SMS .. wszystkie leki które dał były bez recepty i w życiu by mu nie pomogły .. zreszta dał syropy takie same jeśli Chodzi o skład jakie miałam w domu odradzam wszystkim bo gdybym czekała do soboty nie wiem czy nie wylądował by na oiomie ..

Pan dr wybrany po rekomendacji. Bardzo sympatyczny i zaangażowany w kontakcie - jako jedyny oddzwonił. Niestety w trakcie szalejącego rotawirusa Pan dr zdiagnozował zatrucie pokarmowe i zalecił standardowe postępowanie. Syn 3 godziny później pojechal na SOR, przyjęty na oddzial z oznakami odwodnienia (zostaly podane dwie kroplówki), z wyników wyszly rotawirusy + 2.5 prokacytoniny, CRP 2.9.

Polecam; kompetentny, kulturalny, uprzejmy, zaangażowany w temacie choroby dziecka. Zawsze dostępny pod telefonem, wizyty kosztowne ale domowe.

z usług pana doktora korzystamy odkąd na świecie jest moja córka. na początku byłam zachwycona podejciem, zwłaszcze że córka jest wcześniakiem i urodzila sie z zapaleniem płuc. Na początku współpraca super... ale... podczas którejś wizyty podważyłam postawioną przez niego diagnozę badaniami zrobionymi przez specjaliste... od tego momentu jest strasznie wyniosly. Mam mieszane uczucia ostatnio... Co nie zmienia faktu że jest dobrym specjalistą, ale jak znajde kogo mniej wyniosłego, to go zmienie...

cudowny lekarz - córka jest pod jego opieką od 3 lat - każda diagnoza trafiona, leczenie zawsze skuteczne, konsultacja telefoniczna o każdej porze dnia a nawet nocy: doradzi co zrobić , jak pomóc dziecku. Nie zmusza do kolejnych wizyt - niejednokrotnie na sprawdzenie pokuracyjne wysyła do przychodni. Poleciłam go już 3 koleżankom i każda jest zachwycona efektami jego leczenia. Poza tym przesympatyczny, rzetelny i cierpliwy. POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz nie tylko pediatra. Przyjedzie o każdej porze, jak nie może to poleci innego lekarza.

absolutny fenomen, Pan Doktor jest znakomity, kompetentny, z niebywałą wręcz zdolnością do zaskarbiania sobie sympatii u małych pacjentów, kazda diagnoza to strzał w dziesiątkę. leczy skutecznie bez nadmiaru antybiotyków, nie zgodzę się z przedmówcą, pod zadnym pozorem nie przedłuża współpracy, czasem sam proponuje wizytę kontrolną na rejonie.POLEcam z całego serca wszystkim rodzicom, lekaż ten nie jest tani, ale przecież za jakośc trzeba zapłacić, ja wolę zapłacic za jego jedną wizytę niż za leki które przyisują kolejni lekarze z rejonu, zmieniając koncepcję i diagnozę przy jednej infekcji.

Dla mnie P.Drygalski jest absolutną wyrocznią.Leczy mnie i całą moją rodzinę od 13 lat.Absolutnie przestałam korzystać z przychodni rejonowej, głównie dlatego, że to właśnie pan doktor wielokrotnie musiał mnie "wyciagnąć" ze źle postawionej diagnozy przez lekarza z nfz.Zawsze jest pod telefonem, wielokrotnie otrzymałam cenne porady bez konieczności płacenia za wizytę.Przesympatyczny, profesjonalny i jak dotąd nieomylny :)

Wyjątkowo kompetentny pediatra i internista. Ja i wielu moich znajomych jesteśmy jego pacjentami od lat, więc mogę powiedzieć, że jest wyjątkowo skuteczny i nieomylny w diagnozach i leczeniu! Poza tym jest zawsze pod telefonem co dla mnie cenne w nagłych sytuacjach. Myślę, że mój przedmówca nigdy nie był jego pacjentem i z jakichś powodów pisze bzdury. Wizyta kosztuje 150, a nie 200, a lekarz słynie z tego, że poświęca dużo czasu i szczegółowo tłumaczy leczenie. Uważam, że takie nieodpowiedzialne opinie sieją zamęt i narażają nas na odrzucanie z niezrozumiałych pobudek, naprawdę doskonałych specjalistów.

niekompetentnie podszedl do choroby dzicka probujac wymusic kolejna wizyte. infekcja dziecka zmienila sie w zapalenie pluc. lekarz mily natomiast niekompetentny.