dr n. med. Rafał Garstecki

Bardzo fajny lekarz, miły, przeprowadził przed zabiegiem dokładny wywiad, mimo, iż mój poprzedni tylko wyznaczył termin zabiegu. Konkretny i godny zaufania. Polecam w 100%.

Miałam wykonywaną operację usunięcia żylaków kończyny dolnej.Po nieudanych próbach dostania się do innego lekarza , pana Profesora- bo niby fachowiec w swojej dziedzinie,Dr Garstecki przyjął mnie w publicznej przychodni bez zadnego problemu! Do tego jest człowiekiem wysoce kulturalnym, łatwo nawiazującym kontakt!!Po zabiegu na Lutyckiej przekonałam się,ze do tego profesjonalistą w 100%

polecam tego lekarza jest świetnym chirurgiem

polecam tego lekarza jest świetnym chirurgiem

Wspaniały specjalista, znakomity, kompetentyny i szanujacy pacjenta lekarz. Wirtuoz skalpela.Miałam operację tarczycy i nawet osoby ze srodowiska lekarskiego podziwiają fachowość i staranie o efekt estetyczny blizny.

Po 3 latach bezcelowego chodzenia do "naczyniowca" zostałam szybko i profesjonalnie zoperowana przez pana dr.Garsteckiego Złote ręce!!!!A jakie super traktowanie !!!Jestem pielęgniarką na emeryturze i umiem ocenić fachowość.Super facet !! Ale nie polecam bo ja się nie dopcham w razie czego :)))

Ale nie polecam bo ja się nie dopcham w razie czego :)))

Rafał Garstecki to fantastyczny chirurg. Jest miły, uśmiechnięty i sprawia wrażenie że Twoja sprawa nie jest mu obojętna ( nie jest nonszalancki jak większość lekarzy). Dba o pacjenta, o wszystkim go informuje i po operacji zawsze odwiedza na oddziale.Mi operował przepuklinę brzuszną zależało mi na jak najmniej widocznej bliźnie i rzeczywiście mam małe, prawie nie widoczne cięcie. Wspaniały lekarz i wyjątkowa osoba, polecam. Parę miesięcy temu operował moją mamę i napisałaby dokładnie to samo.

Wspaniały lekarz i wyjątkowa osoba, polecam.
Parę miesięcy temu operował moją mamę i napisałaby dokładnie to samo.

Szalenie sympatyczny lekarz. Niestety rzadko spotyka się tak uprzejmych i zyczliwych lekarzy podczas korzystania z leczenia publicznego. Polecam!!!

Bardzo profesjonalny, a jednocześnie ciepły i serdeczny lekarz. Cierpliwość jest jego ogromną zaletą, budzi zaufanie i nie pozostawia swoich pacjentów bez odpowiedzi. Poza tym w porównaniu z innymi lekarzami na oddziale szpitala, zajmuje się swoimi pacjentami. Oby jak najwięcej takich lekarzy, jak Pan dr Garstecki!

Rewelacyjny lekarz! Polecam Dr Rafała Garsteckiego jako bardzo dobrego chirurga. Przede wszystkim jest prawdziwym profesjonalistą,kompetentny, porządny, zasługujący na zaufanie a w dodatku sympatyczny, uprzemy i życzliwy. Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie, że bardzo liczy się dla niego dobro pacjenta. Potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości cierpliwie i wyczerpująco. Musiałam poddać się operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego co w pełni potwierdziło, że Dr Garstecki jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zamiast 4 cięć miałam tylko 3, które w dodatku bardziej przypominały lekkie skaleczenia niż rany operacyjne – a to wszystko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu tego doskonałego fachowca. Nie bez kozery mówią o nim wirtuoz chirurgii jak to usłyszałam od jednej z pielęgniarek! Prawdziwy lekarz z powołaniem.
A.Luwańska

Świetny lekarz! Kompetentny, cierpliwy, sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i poświęca pacjentowi duzo czasu. Operował mnie i jestem bardzo zadowolona!