Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego tej przychodni. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza fachowa lekarza prowadzącego sprawiła, że czuliśmy się z żoną podczas wizyt komfortowo. Teraz chodzimy tylko do Styldentu w Darłowie bo widać że znają się tu na swojej pracy i dobro pacjenta jest dla nich ważne :) Każdemu polecamy tego dentystę :) Zbigniew i Aleksandra

Każdemu polecamy tego dentystę :)
Zbigniew i Aleksandra

Polecam innym kto ma kłopoty z zębami super fachowiec jako stomatolog i protetyk bardzo sympatyczna obsługa Władysław z Sianowa

Po dłuższej nieobecności u dentysty, za namową koleżanki, udałam się na wizytę do Styldentu. Od wejścia powitała mnie bardzo miła pani w rejestracji. Poczekalnia bardzo ładna, nie przypomina atmosferą gabinetu lekarskiego. Wizyta, co prawda, była opóźniona ok 15 minut ale pani rejestratorka wyjaśniła mi w międzyczasie wiele kwestii związanych z możliwościami leczenia zębów. Pan dr Karski bardzo miły, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Samo leczenie wzbudza zaufanie - leżałam na fotelu, doktor aby wszystko dobrze widzieć używał mikroskopu (pierwszy raz się z tym spotkałam). Wszystko odbyło się całkowicie bezboleśnie, nawet nie ...

Pan dr Karski bardzo miły, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Samo leczenie wzbudza zaufanie - leżałam na fotelu, doktor aby wszystko dobrze widzieć używał mikroskopu (pierwszy raz się z tym spotkałam). Wszystko odbyło się całkowicie bezboleśnie, nawet nie czułam kiedy podano mi znieczulenie.
Wizyta trwała ok 45 minut i najlepsze, że wstałam z fotela zrelaksowana. za 2 plomby i znieczulenie zapłaciłam 350 zł.
Polecam doktora Karskiego. To najlepszy dentysta u jakiego byłam.

Trafiłam przypadkowo na tę stronę i jestem zaskoczona opiniami ad kosztów leczenia u dr Karskiego. Cennik jest w poczekalni, doktor lub jego pomoc zawsze informuje o kosztach przed zabiegiem.... każdy ma wybór. Jesteśmy całą rrodziną zadowolonymi pacjentami doktora od prawie 10 lat i mogę powiedzieć na temat leczenia same pozytywne rzeczy. Gdy córki wyjechały na studia do stolicy to okazało się, że tam w dobrym gabinecie wszystko kosztuje 2-3 razy więcej, więc teraz, gdy już pracują, starają się zawsze w wakacje iść na przegląd do dra Karskiego. Fajnie, że w ...

Fajnie, że w naszym miasteczku mamy gabinet na wysokim poziomie.
Joanna

Polecam wszystkim Pana Karskiego! Najlepszy lekarz u jakiego w życiu byłam. Plombę, którą włożył mi 10 lat temu dalej jest i nic się z nią nie dzieje! Jak podaje znieczulenie, to nic nie czuć. Wszystko jest robione delikatnie i omawiane, żeby zająć czymś przerażonego klienta. Kiedyś nawet miałam OKROPNĄ przygodę z zębem, to został 2,5 godziny po godzinach, żebym miała to już z głowy. Pieniądze? Fakt, jest najdroższym dentystą w Darłowie, ale warto. Jest to lekarz na poziomie dużego miasta, a w porównaniu z tamtymi cenami, to są grosze!

Własnie wróciłam z gabinetu stomatologicznego doktora Karskiego prosto do pracy,bez bólu,zrelaksowana .Lekarz bardzo profesjonalny,miły,naprawdę polecam .Nic nie boli !!!

Bardzo wszystkim polecam Pana Doktora. Miałam ogromne kompleksy z powodu swoich zębów. Po wielu latach leczenia w innych gabinetach i wielu protezkach, które dawały wieczne dolegliwośi, dr Karski odmienił moje życie. Po pierwszej wizycie konsultacyjnej zostałam umówiona na zabieg w trakcie którego usunięto 12 ZĘBÓW I KORZENI NA RAZ!!!. Wszystko delikatnie i bez bólu. Byłam w szoku, że wszystko to trwało tak krótko i dobrze się goiło. Doktor zaproponował mi wstawienie nowych zębów na implantach. Dzisiaj po wielu latach fatalnych protezek mam "własne" zęby. Implanty kosztowały niemało, ale po rabacie zapłaciłam 5000 zł mniej niż jak mi wyliczono na konsultacji w Koszalinie.
Polecam wszystkim Doktora Karskiego, żałuję że trafiłam do tego gabinetu tak póżno.

Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt duże poczucie humoru rozładowujące napięcie spowodowane wizytą u dentysty. Doktor bardzo delikatny. Jeszcze nigdy wcześniej nie byłam na tak miłej i bezbolesnej wizycie. Usługa w porównaniu do cen z Gdańska, gdzie wcześniej mieszkałam, niedroga za to na nnajwyższym poziomie. Mąż również zachwycony, choć musiałam go prawie końmi zaciągać. W pełni polecam. Acha... Wyjątkowo miłe panie asystentki.

Polecam. Jeżeli usuwać ósemki, to tylko u niego. Szybko i bezboleśnie, na drugi dzień poszłem na imprezę! Niestety trochę drogo, ale lepiej zapłacić niż zwijać się z bólu przez tydzień- tak było po zabiegu u innej dentystki :(

Dosyć drogi, ale warto wydać pieniądze właśnie u niego.Zęby zrobione bardzo dobrze i nie muszę nigdy wracać na żadne poprawki.Jest bardzo miły. Jedyna wada- jest przystojny i wstyd pokazać chore zęby przystojniakowi:)