Rafał Łabuś

Internista

Lekarz nie odpowiedział nawet na "dzień dobry", wszystkie pytania zadawał z wielkim fochem. Zero tłumaczenia co może być przyczyną dolegliwości. Badanie ograniczone do minimum, wywiad tak samo. Równie dobrze można się leczyć samemu. Recepta na środki łagodzące objawy i zero prób rozwiązana dlaczego problem w ogóle istnieje (żadnego skierowania na badania, do specjalisty nic). Może na prywatnych wizytach coś się temu panu chce, ale w przychodni na pewno nie. Nigdy nie trafiłam na aż tak złego i niegrzecznego lekarza.

Czy on w ogóle ma pojęcie o chorobach - nie potrafi wykryć nic poza tym że przepisze leki co samemu można nabyć bez recepty. Najlepiej szukać rad u lekarzy co są lekarzami

Czy to w ogóle lekarz? Każdy przecież może powiedziać prosze sobie kupić Apap, i... może tantum vrde...znaczy może być coś innego. Byłam dwa razy i ani raz nie zmierzył temperatury, ciśnienia, nie zajrzał do gardła. Leki tylko bez recepty (dostępne na każdej stacji benzynowej). Nie polecam jednym słowem !