Rafał Łabuś

Przyszlam do niego z podejrzeniem mononukleozy (wyniki badan na to wskazywaly), zgodnie z zaleceniem lekarza zlecajacego wczesniejsze badania przyszlam po rozszerzenie diagnostyki i skierowanie mnie na oddzial szpitala zakaznego (niestety nie moglam isc do lekarza, u ktorego mialam pierwsza wizyte, bo to przychodnia i akurat nie przyjmowal). Łabuś zaczal sie smiac z tej diagnozy, mowiac, ze to na pewno nie jest mononukleoza, nie wypisal mi ZADNYCH badan. Poszlam prywatnie do lekarza, ktory na podstawie tych badan ktore mialam jeszcze tego samegi dnia wypusal mi skierowanie do szpitala, w ktorym spedzilam 2 tygodnie, takze nie polecam, dyplom lekarza znalazl z czipsach👌

Lekarz bardzo nieprzyjemny .Skarżyłam się na bóle stawów przez 2 lata pisał mi leki przeciwbólowe,a gdy w końcu poprosiłam o badania bo coś nie tak ,nazwał mnie lekomanką. Nie polecam wizyty u Pana doktora,chyba że prywatnie wtedy jest miły.

Lekarz nie odpowiedział nawet na "dzień dobry", wszystkie pytania zadawał z wielkim fochem. Zero tłumaczenia co może być przyczyną dolegliwości. Badanie ograniczone do minimum, wywiad tak samo. Równie dobrze można się leczyć samemu. Recepta na środki łagodzące objawy i zero prób rozwiązana dlaczego problem w ogóle istnieje (żadnego skierowania na badania, do specjalisty nic). Może na prywatnych wizytach coś się temu panu chce, ale w przychodni na pewno nie. Nigdy nie trafiłam na aż tak złego i niegrzecznego lekarza.

Czy on w ogóle ma pojęcie o chorobach - nie potrafi wykryć nic poza tym że przepisze leki co samemu można nabyć bez recepty. Najlepiej szukać rad u lekarzy co są lekarzami

Czy to w ogóle lekarz? Każdy przecież może powiedziać prosze sobie kupić Apap, i... może tantum vrde...znaczy może być coś innego. Byłam dwa razy i ani raz nie zmierzył temperatury, ciśnienia, nie zajrzał do gardła. Leki tylko bez recepty (dostępne na każdej stacji benzynowej). Nie polecam jednym słowem !