prof. dr hab. n. med. Rafał Paluszkiewicz

Chirurg ogólny

3,9
3,9

Lekarz godny polecenia. Pełny profesjonalizm. Świetne podejście do pacjenta, wysoka kultura. Pan doktor uratował moje młode życie z otyłości patologicznej. Pomógł mi zmienić życie na lepsze, bez żadnych dowodów wdzięczności ani dodatkowych pieniędzy. Lekarz z powołania, nie z przymusu. Polecam!!!

Cudowny lekarz, wspanialy czlowiek. Dziekuje za troske, profesjonalizm, opieke. Lekarz z ogromna wiedza i zaangazowaniem.

Polecam to lekarz z powołania - ale lekarz nie cudotwórca byłam jego pacjętką bez dodatkowych podtekstów to co zrobił to mistrzostwo

Pan profesor uratował mnie (w sumie życie) z IV stopnia żylaków przełyka i marskości wątroby, Dziękuję.

Jestem bardzo wdzięczny Panu profesorowi Rafałowi Paluszkiewiczowi, który zajmował się mną w lutym 2012 r. Dzięki niemu czuję się wspaniale mimo bardzo poważnej operacji wątroby. Mam znowu chęć do życia. Polecam profesora Rafała Paluszkiewicza każdemu kto ma problem zdrowotny. Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą opiekę. Z wyrazami szczerego szacunku pacjent Stefan Jerynkicz z Chodzieży.

Polecam Pana Profesora jako profesjonalistę.Duża kultura osobista w powiązaniu z wiedzą i doświadczeniem.Działa natychmiast, co jest wielką zaletą w walce z chorobą nowotworową .Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa i dobry kontakt z lekarzem.Pan Profesor to wzorzec do naśladowania dla innych lekarzy.Dziękuję Panie Profesorze , to Pan mnie uskrzydlił do walki z tą chorobą.Jestem w pełni usatysfakcjonowana .Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów . Wdzięczna pacjentka - Hanna Kwiatkowska .

najlepszy z lekarzy uratował mi życie w2000r przeprowadził zespolenie na drogach żółciowych imimo przepukliny rozworu przełykowego ,cukrzycy ,astmy i 66 lat żyję

Kilka lat chodze do dr.Paluszkiewicza-to świetny fachowiec,otwarty dla pacjentów,potrafi wytłumaczyć,ocenić realnie stan zdrowotny pacjentów,leżałam na oddz,na Banacha-i miałam okazje obserwować go-naprawdę świetny lekarz dużą kulturą osobistą i uprzejmością.Nie zdarzyło się-by był niemiły dla pacjenta-ani dla personelu.Zdecydowanie polecam!

znam trzy osoby, ktorym doktor uratowal zycie. Wizyta nie jest tania, ale spojrzmy prawdzie w oczy - 200 pln bierze za glupia naprawe hydraulik, wiec prosze nie pisac, ze jest drogo. A tytul profesora mimo wszystko zdobyc troche ciezej...

Mialam przyjemnosc leczyc swoje dziecko u Pana Doktora. Bardzo mi pomogl. Bez dowodow wdziecznosci.