Pan doktor rzetelnie wykonuje swoją pracę. Ma sympatyczne i życzliwe podejście do pacjenta, dużą wiedzę jest świetnym specjalistą.

Super dentysta ma czas nawet dla pacjentów z niespodziewanym problemem.Polecam każdemu bo bywałem już u niejednego dentysty z marnym skutkiem.

Doskonały specjalista. Wymarły gatunek w stomatologii. Na fotelu nic, tylko drzemkę uciąć. Złoto w rękach.REWELACJA

Doskonały specjalista.
Wymarły gatunek w stomatologii.
Na fotelu nic, tylko drzemkę uciąć. Złoto w rękach.REWELACJA

Jest doskonałym specjalistą , a przy tym uprzejmy i miły

Jest doskonałym specjalistą , a przy tym uprzejmy i miły

Zdecydował się na zbyt dużą ilość pacjentów i nie daje rady wszystkich przyjąć - nawet stały klient w sytuacji awaryjnej odchodzi z niczym, bo lekarz nie ma czasu :(

Dzisiaj byłam na kanałowym leczeniu górnej 6 u dr, nie bolało nic! Doktor pracuje szybko, jest rzetelny, miły i wzbudza zaufanie! Polecam gorąco.

Wybitny stomatolog podjął sie leczenia zęba na którym kilku innych dentystów postawiło krzyżyk.Efekt rewelacyjny

Idealny stomatolog, uprzejmy i bardzo cierpliwy. Naprawdę polecam :)

Idealny stomatolog, uprzejmy i bardzo cierpliwy. Naprawdę polecam :)

profesjonalizm, dentysta u ktorego sie leczylem poprzednio walczył z moim zębem ponad miesiac, co spowodowalo ten czas wyjety z życiorysu, pan pilichiewicz dal diagnoze do strzału, oby wiecej takich

Wzór stomatologa do naśladowania! Byłam,sprawdziłam na własnych zębach.Jestem już trzy lata po wizycie u niego i zęby nie nadają się jeszcze do żadnych poprawek.Jest po prostu SUPERRR!!