U mnie zainteresował się dolegliwością i skierował na dodatkowe badania.Zobaczymy, co dalej, czy jest godny polecenia, ale z większości opinii, które słyszałam jest dobrym lekarzem.

Cudowny lekarz. Pozostalismy Mu "wierni" mimo wyprowadzki z Wejherowa. Nie zmienilismy przychodni, w ktorej przyjmuje. Ciepły, życzliwy, oddany pacjentowi. Pomógł nie raz w sytuacji, w której nawet szpital miał gdzieś pacjenta. Polecam w 100%

Lekarz super, godny polecenia u mnie zawsze trafia w 100% co mi dolega a jestem trudnym przypadkiem i nie zamieniłabym na innego lekarza a poza tym bardzo przystojny, uprzejmy.

Dziękuję za trafną diagnozę,kompleksowe leczenie.Oby każdy lekarz wkładał tyle serca w swoją pracę.Godny polecenia każdemu.

Polecam lek. Rogenbuka bardzo dobrze tłumaczy po prostu cudowny lekarz dziękuję czuję się bardzo dobrze

bardzo dziekuje lek.Rogenbuk za trafne zdiagnozowanie choroby teraz czuje sie o niebo lepiej dziekuje teraz mamy b.dobrego lekarza w Bolszewie.Pozdrawiam

Nie wiem za co ten lekarz dostał tak dobre opinie.U mnie nie trafił z diagnozą,leczył mnie zamiast skierować do specjalisty,a ja czułem się coraz gorzej.Poza tym był dla mnie nie miły.Nie wiem być może się zmienił i "obrósł w piórka"... pacjent

Bardzo polecam lek.Rogenbuka bardzo dobrze tłumaczy jak zpobiegac chorobie jest miłym uprzejmym lekarzem dziekuje i pozdrawiam.

Wszystkim życzę takiego lekarza! Profesjonalista w każdym calu!

Wszystkim życzę takiego lekarza! Profesjonalista w każdym calu!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wejherowo"?

Beata Kwolek

Lekarz rodzinny