lekarz Rafał Staszkiewicz

Po pierwszej wizycie dowiedzialem sie wszystkiego co moze mnie czekac nie namawia nie naciska wytlumaczy jest naprawde mily i uprzejmy a w szczegolnosci wyslucha czlowieka co ma do powiedzenia, najwazniejsze ze diagnoze stawia konkretna nie wymysla bzdur fachowiec naprawde stwierdzil mi wszystkie dolegliwosci bez informacji odemnie zna sie na fachu swoim mam pelne zaufanie ze po zabiegu bedzie wszystko lepiej nie splycil mojego problemu podszedl do tego jak do indywidualnego poczulem sie bezpieczny teraz czekam na opreacje po napisze jak wyszlo mam nadzieje na pelen sukces. 03.11.2014r. No i juz ...

03.11.2014r. No i juz jestem po operacji kregoslupa ledzwiowego ktory wykonywal doktor Rafal Staszkiewisz i naprawde musze powiedziec ze jestem mile zaskoczony i pobytem w szpitalu ( bardzo mily i wyrozumialy personel ) oraz tym ze po zabiegu bole ustapily wrecz odrazu mimo iz mialem dziure z tylu plecow poszyta. Doktor Rafal naprawde jest fachowcem w swoim zawodzie jak i inni lekarze z Szpitala Wojskowego w Krakowie to co widzialem podczas pobytu to naprawde robia tam duzo dobrego dla ludzi polecam jezeli ktos ma sie wybierac to tylko do tych milych i fachowych ludzi

Lekarz bardzo pomógl mojej babci , która cierpiała, po operacji jest znacznie lepiej ., Z czystym sumieniem moge polecić. Sympatyczny i kompetetntny .