lekarz Rafał Zdun

Ginekolog

Lekarz, który patrzy na ilość PLN, a nie na jakość wizyty. Od lat byłam pacjentką i nie miałam do tej pory żadnych zastrzeżeń. Doktor Zdun prowadził moją ciążę od samego początku i wszystko byłoby ok, gdyby nie jego zachowanie w chwili przyjęcia mnie do szpitala w Wołominie. Pomimo, iż byłam jego pacjentką prywatną, nie zajął się mną w żaden nadzwyczajny sposób. W niedziele wieczorem przyjął mnie na patologię ciąży i po 22.00 zawinął się do domu. Rano zostałam wezwana na poródówkę i od godz 7.20 do godz. 19.00 usiłowali wywołać u mnie poród naturalny, co zalecił dr Zdun mówiąc "będziemy próbowali urodzić naturalnie" dał do zrozumienia, że będzie czuwał nad wszystkim. Byłam zdziwiona, że nie ma go w tym czasie w szpitalu, więc zadzwoniliśmy do niego, na co on powiedział, że on jest po dyżurze i musi odpocząć i tyle było rozmowy z nim. Nieważne, że duża masa dziecka (ponad 4200), nie ważne, że brak akcji porodowej itp. Mało tego... przez pierwsze dwie godziny musieliśmy wysłuchać narzekań i komentarzy Pana Ordynatora na samego Zduna i jego prywatne pacjentki, które tylko wywalają kasę na wizytę i niby opiekę nad ciążą, po czym trafiają tutaj i nagle po Zdunie ani śladu, podejmuje jakieś swoje decyzje dotyczące porodu i pacjentek, po czym znika ze szpitala w pogoni za pieniądzem i zrzuca całą odpowiedzialność na swoich kolegów z pracy i tu przyznaję całkowitą racje Panu Ordynatorowi. Nawet po porodzie nie zajrzał do mnie, pomimo iż leżałam prawie tydzień po cc, a Dziecko urodziło się z wrodzoną wadą, której "super lekarz Zdun" nie wykrył, pomimo comiesięcznych wizyt (wada jak najbardziej możliwa do wykrycia, szczególnie podczas USG 4D, które miałam wykonane trzy razy i NIC!!!). Także lekarz kiepski i równie kiepski sprzęt jakim dysponuje, lub też tak dokładnie bada, myśląc o tym, żeby szybciej, bo przecież kolejka pod drzwiami i świeży pieniądz u drzwi. Tak jak mówiłam, nie zainteresował się ani mną, ani moją Córeczką, która została przewieziona do Instytutu w Warszawie, o czym wiedział cały oddział, a jak zapewne się domyślam i sam Zdun wiedział, tylko po co się interesować, jak nikt mu za to nie zapłaci? Żenada i nic więcej. Nigdy więcej spotkania z tym człowiekiem.. STANOWCZO ODRADZAM!!

Dr Zdun to najlepszy ginekolog- położnik z jakim się spotkałam. Prowadzi moją kolejną ciążę od początku. Delikatnie bada, rewelacyjnie i wnikliwie odczytuje USG, gdy coś zauważy sprawdzi 3 razy, uspokaja i tłumaczy nie siejąc niepotrzebnie paniki. Zawsze wszystko wyjaśni na ile trzeba, odpowie na każde pytanie. Super mi dobrał dawkę hormonów, endokrynolog już nie był potrzebny :) Doktor interesuje się pacjentką, jest zawsze pod tel. w razie pilnej konsultacji. Zainteresowanie w połączeniu z dużą wiedzą i kompetencjami. Polecamy!

Jestem na kilka dni przed porodem. Ciąża od samego początku prowadzona u dr Zduna. Jestem bardzo zadowolona. Dostałam odpowiedź na wszystkie pytania, nie tylko te zadawane na wizytach, ale też smsowo i telefonicznie. W prawdzie Doktor mówi bardzo szybko i czasem trzeba prosić o powtórzenie ;) ale można się do tego przyzwyczaić. Na każdej wizycie było robione usg, zawsze wszystkie badania w odpowiednim terminie. Przypominał nawet o takich drobiazgach jak krem na rozstępy! Wiem, że nie ma gwarancji, że z porodem trafię na Jego dyżur w szpitalu, ale bardzo bym chciała.

Do tego pana chodziłam na wizyty podczas pierwszej ciąży.Naprawdę miły kulturalny lekarz mimo młodego wieku wie co robi.Niestety moja ciąża była zagrożona małopłytkowością od początku do samego końca.Do szpitala trafiłam na tydzień przed terminem porodu na patologię ciąży.Doktor Zdun bardzo o mnie dbał,był codziennie przy mnie.Niestety jak okazało się że mam małowodzie nic w tym kierunku nie zrobił.Doszło do tego że miałam wywoływany poród przy którym pana doktora niestety nie było.pierwszego dnia się nie udało.Następnego też pana doktora nie było.Mój syn przyszedł na świat poprzez Vacum a moje krocze bez żadnych pytań zostało nacięte.Na dodatek zostałam tak silnie naciśnięta na brzuch podczas tego zabiegu że miałam uszkodzony kręgosłup przez co musiałam chodzić na 2 tygodniową rehabilitację ponieważ nie mogłam nawet wziąć swojego synka na ręce gdyż dostawałam paraliżu nóg.Pan doktor Rafał Zdun dopiero następnego dnia gdy został złapany w krzyżowy ogień pytań mojej mamy i teściowej zainteresował się stanem mojego zdrowia i zdrowia mojego syna.Przy drugiej ciąży nie chodziłam do niego na wizyty ponieważ wiedziałam że i tak nie mam gwarancji że on będzie przy moim porodzi.Jak mnie zobaczył na szpitalnym korytarzu nawet mnie pamiętał i zapytał o stan zdrowia mojego pierwszego dziecka chociaż doskonale wiedział co się z nim działo.

Polecam w 100% doktora Zduna. Byłam parę dni temu z mocnym bólem, przyjął mnie po telefonie i absolutnie nie odczułam, żeby przyjmował na ilość. Badania wykonał mocno profesjonalnie i duży plus, że ma u siebie USG. Podejście ma jak najbardziej pozytywne. Myślę, że może był to pierwszy mój raz u doktora, ale napewno nie ostatni.

Gorąco polecam tego lekarza,prowadził dwie moje ciąże pomyślnie:) i gdybym była kiedyś w 3 tez zgłosiła bym się do niego :)sam wszystko tłumaczy nie trzeba się o nic pytać,robi bardzo dokładne usg,a na każdej wizycie robi mały podgląd :) żeby zobaczyć maluszka. Mówi troszkę mało wyraźnie ale zawsze można poprosić o powtórzenie :P czytałam wcześniejsze komentarze i bardzo mi przykro :( nikogo nie bronie ale może to był po prostu przypadek że tak się ta ciąża skończyła. Współczuję,ale chyba nie był taki zły skoro nie został zmieniony. Życze zdrówka :)

Gorąco polecam dr Zduna. Prowadził moją ciążę, zawsze był pod telefonem, zawsze gdy coś się działo doradzał co mam robić. Nigdy nie zbagatelizował żadnego problemu ani żadnej drobnostki nie przeoczył. Moją ciążę monitował bardzo często, na koniec ciąży miałam wielowodzie i to dzięki właśnie dr Zdunowi zawdzięczam życie mojego dziecka, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim znajomym mi kobietom dr Zduna bo jest lekarzem bardzo dobrym i na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję. 18.11.2011r.

18.11.2011r.

Od 10 lat jestem jego stałą pacjentką. Prowadził moje 2 ciąże, w tym jedna z poważnymi komplikacjami. Odwiedziłam wielu ginekologów i w rezultacie zawsze ostatecznie trafiałam do Niego.Jest bardzo skrupulatny i dokładny w kwestii badań i usg w trakcie ciąży.Delikatny podczas badania,potrafi stworzyć luźną atmosferę i nie czuje się, że jest się u lekarza.Kompetentny i profesjonalny, zawsze pod telefonem, albo oddzwania.Na minus: szybko mówi, ale można się przyzwyczaić :), mało czasu poświęca na wizyty ok. 10-15 min.,zdarza mu się mieć humory, ale to jak każdy lekarz.Na pewno nie zmienię lekarza i polecam każdemu.

Polecam. Bardzo dobry lekarz!!! Kompetentny, zawsze dostępny pod telefonem. Lekarz z powolania!!!

Jest to moja pierwsza ciąża, do dr Zduna udałam się w 9 tc. Jest naprawdę rewelacyjnym lekarzem godnym polecenia. Jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży poszłam do innego lekarza (wcześniej leczył mnie z torbieli, usuwał nadżerkę, etc) i bardzo się na nim zawiodłam. Nie zbadał mnie, nie założył karty ciąży, itd. Natomiast dr Zdun ma zupełnie inne podejście do pacjentek, można do niego dzwonić o każdej porze, jak nie może odebrać - oddzwania.