lekarz Rafał Zdun

Z czystym sumieniem polecam dr Rafała Zduna. Świetny fachowiec. Mam do niego pełne zaufanie. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów zawsze można było zadzwonić, a Pan doktor udzielał informacji. Jeśli nie mógł rozmawiać lub nie odbierał tel oddzwaniał do pacjentki. Każda ciężarna wie jak bardzo jest ważne mieć poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do swojego ginekologa. Cudowny lekarz!

Bardzo polecam dr. Rafała Zduna. Jest bardzo uprzejmy do każdej pacjentki podchodzi z zaangażowaniem mimo zmęczenie jakie czasem widać na jego twarzy po całym dniu przyjmowania pacjentek. Fachowy i kompetentny. Poleciłam go nie jednej swojej koleżance. Magda G. (stała pacjentka)

Magda G. (stała pacjentka)

Doktor prowadził moją ciążę, która nie była łatwa bo miałam nadciśnienie i wysoki poziom glikiemii. Pod koniec ciązy znalazłam się na patologii, gdzie czułam że opiekuje się mną dodatkowo. To on zdecydował o wywołaniu porodu ze względu na stan mojego ciśnienia i to dzieki niemu urodziałm naturalnia bo inni lekarze chcieli mi od razu zrobić cesarkę. Bardzo ciepły i troskliwy lekarz. Szczerze polecam. To była moja pierwsza ciąza i to, że mogłam do niego zadzownić w każdej sprawie też było bardzo dobre.

Przede wszystkim, na stronie znalazłam info, że w soboty do 15stej przyjmuje prywatnie, co juz jest rzadkoscia a zgodził sie przyjac mnie po 17stej. To juz szok, ze taki dobry, takie opinie w sieci, ze kolejki powinny stac i pewnie stoją, a on jeszcze sobote poświeca.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Co prawda chodze do niego prywatnie, ale poznałam go w szpitalu podczas poronienia drugiej ciąży. Zajął siąmną należycie, gdy dowiedziałam się, że z tej ciąży nic nie będzie wpadłam w szok. Zachował się jak mężczyzna wspierający, a nie tylko jak lekarz. Zaczął mi wszystko tłumaczyć, przytulił, pocieszył. Przyuchodził do mnie kilka razy dziennie i oytał się jak się czuje. Gdy spałam pytał o to moich koleżanek z pokoju. Polecam w 100%.

FACHOWIEC, lekarz ciągle się doszkalający, szanujący swoje pacjentki a przy tym ciepły i sympatyczny człowiek :o) szczerze polecam!!!

FACHOWIEC, lekarz ciągle się doszkalający, szanujący swoje pacjentki
a przy tym ciepły i sympatyczny człowiek :o)
szczerze polecam!!!

Świetny fachowiec, otwarty i uczciwy. Godny polecenia dla wszystkich.

Świetny fachowiec, otwarty i uczciwy. Godny polecenia dla wszystkich.

Wzbudza zaufanie, jest fachowcem, ale zdecydowanie za krotka jest wizyta. Jest zbyt szybki.

Zdecydowanie polecam dr Zduna. Prowadził moją ciążę, czułam, że jestem pod dobrą opieką.

Jestem w 100% zadowolona z wizyt u dr Zduna. Jest świetnym fachowcem, który chętnie dzieli się wiedzą. Polecam go koleżankom.