lekarz Rafał Ziółkowski

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!

Kilka dni temu pan dr. operował mi tętniaka aorty brzusznej metodą klasyczną, czyli na otwartej jamie brzusznej, jest to bardzo skomplikowana operacja wymagająca ogromnego doświadczenia praktycznego i tak zwanej intuicji chirurgicznej, wszystko zakończyło się pomyślnie. Wielkie dzięki panie doktorze !!!

Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek wielkiego serca ,miły i wspaniały fachowiec nie boję się drugi raz poddać zabiegowi, mam duże zaufanie i polecam innym pacjentom .

może kiedyś się bardziej starał ale dla mnie to zwykły cham i niewiele potrafi, myślę że chodzi o lekarza tego co pracuje w Koperniku

Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, ale zawsze w biegu. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam

Wspaniały człowiek, który swoją postawą i profesjonalizmem potwierdza fakt , że jest lekarzem z powołania. Już za kilka dni ponownie oddam swoje ciało w jego ręce i jestem całkowicie spokojny o to ,że zrobi wszystko co w jego mocy by mi pomóc bez wzgledu na to kim jestem - jest wspaniałym lekarzem dla każdego , nikogo nie wyróżnia i nikim nie gardzi - każdy jest dla niego CZŁOWIEKIEM. Dziekuję Panie Doktorze!

Zdecydowanie godny polecenia!!!! Miły, rzeczowy, inteligentny i z ogromną dozą empatii. Skupiony na pacjencie i jego problemach. Rzetelnie informujący o możliwościach i sposobach leczenia. Otwarty na dyskusje. Po wizycie masz poczucie, że jako pacjent jesteś najważniejszy!!!Nie ma oporów poinformować pacjenta,ze ma wątpliwości co do finalnej diagnozy i chciałby skorzystać z porady bardziej doświadczonych kolegów co jest raczej mało spotykane, szczery!!! Jestem pod wrażeniem! Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

bardzo fachowy i rozsądny lekarz. leczyłam się u innych lekarzy i niestety od żadnego nie usłyszałam perspektyw dalszego leczenia mojego schorzenia. jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do pacjenta, jest przemiły niezwykle otwarty i można mu zaufać, z pewnością jest to lekarz godny polecenia!

Nie przypuszczałam że w dzisiejszym czasie kiedy mówi się o służbie zdrowia bardzo źle , jest lekarz o którym można powiedzieć tylko same superlatywy . Jestem wdzięczna za fachową opiekę .Wspaniały człowiek . Leśna Góra nie ma takiego fachowca .

Pan doktor "objął" stosowną opieką medyczną, moją przepuklinę pachwinową.Przez cały czas leczenia byłem dokładnie informowany o jego przebiegu, w jaki sposób zostanie przeprowadzona operacja, jak ma być realizowana rekonwalescencja, itp. Pan doktor to wspaniały fachowiec, cechuje go wysoka kompetencja, troska o pacjenta i wysoka kultura osobista. Ponadto to przemiły człowiek. Wielce polecam Jego osobę tym wszystkim z Państwa, którym życie spłata marnego figla w postaci konieczności leczenia chirurgicznego. Jeżeli będziecie mieli możliwość wyboru to śmiało oddajcie swoje zdrowie w ręce tego wspaniałego lekarza. TAKICH nam trzeba. Dziękuję Panie Rafale :-))) ...

Jarosław.