dr n. med. Regina Ulfig-Maślanka

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PODEJMOWANEJ PRACY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PODEJMOWANEJ PRACY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Pania doktor znam od wielu lat i wiele jej zawdzieczam. Wspaniale i pelne oddania podejscie do pacjenta i rodzica. Dokladne tlumaczenie problemu dotyczacego choroby jak i planu leczenia.Dzis choc nie mieszkam juz w Polsce dalej pamietam co Pani dla nas zrobila. Mama Mateusza, Emilki i Michala.

Syn od urodzenia bardzo chorował wiec bardzo dobrze poznaliśmy Panią doktor.Bardzo dokładnie badała i zajmowała sie naszym synem.Nawet gdy nie przyjmowała w swoim gabinecie ,mogliśmy zawsze do Pani doktor dzwonić i zawsze nam pomogła i nas przyjęła.Od czasu jak znalazło przyczynę częstych chorób syna(migdałek)nie musimy już jej odwiedzać.Mój 4-latem już nie choruje i jest jedynym przedszkolakiem który nie od 1,5 roku nie opuścił ani dnia.Teraz odwiedzamy Pania doktor tylko by sprawdzic czy syn dobrze sie rozwija.POLECAM PRZEDE WSZYSTKIM MAMOM NIEMOWLACZKÓW.(JUSTYNA 38LAT)

na oddziale zaraziliśmy się rotawirusem,dziecko 10 miesięcy, ja, mąż i później starsza córka w domu, a byliśmy tylko na obserwacji, bez sensu przez tydzień, jedno badanie raz na 3 dni, brud i tyle

wyjątkowo dobry lekarz i specjalista. Pani Doktor zajęła sie moim dzieckiem, jak nikt inny dotąd, w końcu problemy zdrowotne się skończyły, mimo, ze wielu innych lekarzy nie potrafiło pomóc.

Miałam przyjemność poznać Panią doktor podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu w Chorzowie. Miałam wrażenie, że pobyt jest wydłużany bez konkretnego powodu. Uważam, że nie uzyskałam wystarczających informacji na temat stanu zdrowia córki. Warunki sanitarne w szpitalu w Chorzowie pozostawiają wiele do życzenia. Pani doktor jako ordynator tego oddziału jest odpowiedzialna za ten stan.Mąż i ja zaraziliśmy się rota wirusem. Wiem, że w ostatnich miesiącach wielu rodziców miało te same perypetie.

Kompetencje Pani Doktor pozostawiają wiele do życzenia. Każdemu maleństwu w pierwszej kolejności podaje antybiotyk, często niepotrzebnie. Moja sugestia - unikać porad tak jak pobytu w ChCPiO - masakra!!!!

Profesjonale i życzliwe podejście do pacjenta, poparte wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Kolejna wizyta potraktowana jako kontynuacja leczenia była tańsza o 20zł.

Świetna lekarka, ma doskonałe podejście do małego pacjenta oraz zestresowanego rodzica. Chętnie służy pomocą i radą. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, to zamiast jechać na wczasy ludzie woleliby chodzić do szpitala.

Będę z moimi dziećmi korzystać z usług Pani Doktor jeszcze przez lata :)) Gorąco polecam !!