Rehabilitant Dziecięcy Katowice

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

mgr Ewelina Nowak

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

WIZYTY DOMOWE

Katowice

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !

mgr Wojciech Budziosz

Wizyty domowe, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie i nadal tracę wagę ale co ważniejsze czuje się lepiej i jestem zdrowszy. Jedyne co było dla mnie zaskoczeniem to młody wygląd specjalisty ale po 5min to już nie miało znaczenia. Ogólnie polecam bo on prezentuje taki świeży i niecodzienny pogląd na leczenie ludzi.

Ernest Radliński

Rehabilitant dziecięcy

Katowice

Z mgr Radlińskim ćwiczyliśmy 4 lata temu. Syn miał mocno obniżone napięcie i dużą asymetrie. Po przejściu kilku rehabilitanów zaufaliśmy właśnie jemu ponieważ jego teoria odbiegała od poradnianych. Ćwiczyliśmy 10 miesięcy i nasz syn jest teraz najsprawniejszym dzieckiem w przedszkolu. Po napięciu i asymetria nie został żaden ślad. Ma proste nogi i plecy.

A co do poprzedniej opinii którą ktoś bezmyślnie napisał to ani p.Radliński ani żaden inny rehabilitant nie będzie ćwiczył jednej grupy mięśni, ćwiczenia zawsze były dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam

Opinia dodana przez: Kasia

Alfa med
ul. Teatralna
Katowice

Niestety nie polecam pana Rafała z kilku powodów. A mianowicie na zadawane pytania odpowiadał w taki sposób zeby nigdy nie było że jest lepiej, mimo iż wszyscy inni lekarze byli zadowoleni z postępów jakie dokonał nasz syn (wcześniak) w ciągu ostatnich miesięcy. Poza tym musiał się przez chwilę zastanowić nad odpowiedzią, jakby był w szoku, że w ogóle go o coś pytamy. Widać było że nie jest mu na ręke odpowiadać na jakiekolwiek pytania. Najwyraźniej nie lubi dociekliwych rodziców. Poza tym w trakcie ćwiczeń nie mówi nic co powinno robić dziecko, jak się zachowywać, jakie mięsnie biorą udział w danym ćwiczeniu, co ma na celu dane ćwiczenie. Uważam, że są to informacje, które każdy rodzic powinien wiedziec już na wstępie. Kolejna kwestia, która przemilczał a była istotna to ćwiczenia po szczepieniach. W metodzie Vojty zabronione jest ćwiczenie z dzieckiem przez 5 kolejnych dni po szczepieniu. Najwyrażniej pan Rosół zapomniał o tym powiedziec albo raczej nie chciał bo przecież 70zł piechotą nie chodzi a widział plasterki na nóżkach a nawet pytał czy syn miał jakies szczepienia dzisiaj. Ja rozumiem, że można być zwolennikiem tej czy innej metody rehabilitacji ale jako rehabilitant powinien powiedzieć jak nosić, pielęgnować i obchodzić się z dzieckiem na co dzień by niwelować napięcia, symietrie i inne patologie ruchowe dziecka. To najwyrażniej też zostało przemilczane. Ogólnie mówiąc to mam wrażenie, że nie do końca panu Rafałowi chodzi o dobro dziecka a bardziej o zapełnienie własnej kieszeni. Chodziliśmy z synem jeszcze na inną rehabilitacje i tam pani była zdziwiona, że przy tej metodzie pan Rafał MUSI syna widziec dwa razy w tygodniu. Po to jest ta metoda, żeby rodzice wykonywali ćwiczenia w domu bo tam dziecko czuje się najlepiej. Tym bardziej ze cwiczenia mieliśmy już opanowane. Odniosłam też wrażenie, że nie na rękę jest panu Rafałowi, że dziecko szybko robi postępy. Czasem mi się wydawało że wręcz to hamuje. Może i zna się na rzeczy, jeżdzi na szkolenia itp ale jeśli nie wykorzystuje tego w pełni w swojej pracy to dla mnie to nie jest godny polecenia rehabilitant. Nie jest to ktoś kto dobro dziecka stawia na pierwszym miejscu. Raczej wykorzystuje strach, troske i niepewność rodziców mówiąc, że jest bardzo żle by zapełnić własną kieszeń... To jest niestety bardzo przykre bo mógłby osiągnąć znacznie wiecej bedąc w tym wszystkim szczerym i uczciwym.

Opinia dodana przez: Lena

lekarz Krystyna Stańczyk

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

AMED Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji
ulica Ceglana 67c
4-514 Katowice

Stanowczo nie polecam tej pani doktor, uważam że całkowicie minęła się z powołaniem. Wystawia diagnozę nie badając pacjenta, traktując go bardzo przedmiotowo, z całą pewnością nie polecam.

Rehabilitanci dziecięcy w mieście Katowice