Lekarze Rehabilitant

lekarz Jerzy Łysenko

Dlugosza 11
67-100 Nowa Sól

Muszę wyrazić swoją opinię, bo jestem zbulwersowana tym, jak Pan doktor ocenił na komisji lekarskiej moją rękę, co było podstawą do wypłaty odszkodowania. Pan doktor potraktował mnie obcesowo, nie dając mi się nawet wypowiedzieć. Doliczył mi jakiś śmieszny 1%, podczas gdy miał do dyspozycji przedział do 15% uszczerbku na zdrowiu. Pewnie był nieświadomy, że jestem w posiadaniu tabel z PZU, w których jest określony przedział uszczerbku na zdrowiu, jaki mógł ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Leszek Żebrowski

Wrocławska 21
63-600 Kępno

Pomógł mi w bardzo skomplikowanej chorobowej zapadłości mimo mej rezygnacji ze względu na niemoc innych lekarzy.Jestem bardzo wdzięczny.Cztery wizyty u tego lekarza pozwoliły mi wrócić do dawnej sprawności.Obecnie przestrzegam jego zaleceń. Bogdan Kaczorowski Włocławek żytnia 72
Opinia dodana przez: bogdank

lekarz Zbigniew Kalita

Traumatolog, Ortopeda

Jaworzno

Proponowaną metodę leczenia skrytykowało kilku innych lekarzy. Jak się okazało słusznie. Zero tłumaczenia leczenia, ignorowanie pytań. Zły kontakt z pacjentem, w zasadzie jego brak.Zdecydowanie nie polecam.

lekarz Marta Ludwikowska

Rehabilitant

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Pani Marta Ludwikowska jest przewodniczącą składu orzekającego w Miejskim Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Warszawie. Do sprawy mojego syna podeszła niekompleksowo, nie zrozumiala istoty problemu i w oczywistej sprawie wydała odmowę.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Dariusz Rybacki

Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia
ulica Matejki 5a
58-300 Wałbrzych

Błedna opinia urazu nogi, skorygowana przez mlodego lekarza

dr n. med. Maria Szeliga-Cetnarska

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Pani doktor naprawdę oderwana od rzeczywistości, co innego mówi co inego później wypisuje dramat, lata swietnosci ma już napewno za sobą. Na taka posadke jak lekarz orzecznik napewno wskoczył by ktoś młody i ogarnięty. Oprócz wiedzy medycznej w dzisiejszych czasach ważne jest ogarnięcie całej papierologi i systemów komputerowych w relatywnie krótkim czasie ( i wogole). Co niektórzy juz dawno powinni siedzieć w domu w kapciach i głaskać kota .

lekarz Dariusz Gustowski

Rehabilitant, Pediatra

ulica Jaworowa 22
42-603 Tarnowskie Góry

Do Pana Gustowskiego chodzę już od kilku lat, jednak nie będę z nim kontynuowała leczenia mojej choroby. Na każdej wizycie z NFZ pan Dariusz jest bardzo nieprzyjemny wręcz da się odczuć, że niezadowolony, iż mu nie płacimy. Wizyta wygląda jak typowa memowa "2 minutówka". Natomiast na prywatnych wizytach lekarz poświęca już trochę więcej czasu pacjentowi, ale codziennością są jego dziwne teksty wprawiające w dyskomfort pacjenta. Kolejnym problemem jest jego duże ...
Opinia dodana przez: Ola

dr Teresa Marek

NZRL "REHMED" S.C.
Turystyczna 5a
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Witam wszystkich którzy mieli doczynienia z ta pania lub zamierzaja. Pani dr jest miła do momentu kiedy sie jej przytakuje i zgadza sie z nia bezwarunkowo. W momencie kiedy ktos odrobine odwazniejszy zaczyna sie sprzeciwiac od razu natrafia na oburzenie ze strony pani dr. Jest złosliwa bezczelna i potrafi wpuscic w kanal. Wiekszosc pacjentów bez urazy to osoby na emeryturach którym nie zalezy na czasie i formie zabiegów wiec nikt ...

Joanna Chełchowska

Lubuski Ośrodek Rehabilitacyno-Medyczny
Świebodzin
66-200 Świebodzin

Polecam. Wyleczyła syna zawsze miła wszystko wytłumaczy na spokojnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani doktor.

lekarz Ewa Piechura-Janczura

Rehabilitant

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krynicy-Zdroju
ulica Romana Nitribitta 4
33-380 Krynica-Zdrój

Pani doktor to wspaniała osoba, miła i uprzejma, a przede wszystkim bardzo pomocna. Serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Jan

Wacław Kapko

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Zaskakujące są dla mnie negatywne opinie nt. dra Kapki. Pewnie pisane przez pacjentów typu "oj boli" oczekujących od lekarza wysłuchiwania ich narzekań. Jak chodzicie do lekarzy z pierdołami, marudami, to się nie dziwcie, że nie chce Was słuchać. Lekarz też człowiek. Ma prawo być zmęczony. Jestem pacjentką dra Kapki od wielu lat i ZAWSZE jestem traktowana przez niego z szacunkiem. ZAWSZE z uwagą mnie wysłucha i ZAWSZE jest zainteresowany moją ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Gruszka

os. Dywizjonu 303 40/30
31-874 Kraków

Super Lekarka dobrze lecz jest uprzejmą dobrze tlumaczy chorobę i leczenie. Jest godna polecenia. Dziękuję za wizytę która odbyła się 23.06.2023r. Jestem z tej wizyty zadowolona.

lekarz Wojciech Haładyna

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Nie polecam tego lekarza!! Albo na urlopie albo na zwolnieniu. Nie można się skontaktować a co dopiero umówić na spotkanie. Nie słucha pacjentów, uwag bliskich, że stan mamy się pogorszył. Mówił, że wszystko jest dobrze, a mama trafiła do szpitala przez zaniedbanie i brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentami.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Bożena Mróz

Klonowa 26/20
35-205 Rzeszów

Dzień dobry pani doktor czy pani Asia popiel już wyzdrowiała bo pan Piotrek nowoselski do mnie mówił że jest na zwolnieniu lekarskim ciałbym się zapytać kiedy wróci pani Asia popiel

lekarz Katarzyna Hetmańska-Żelazny

NZOZ Intermedica
aleja Lema 21
80-126 Gdańsk

Wspaniała, kompetentna, rzeczowa, przemiła ! Najpierw wysłucha, potem dokładnie zbada, wyjaśnia i zaleca dalsze postępowanie. Ogromne doświadczenie, wiedza i cała uwaga skierowana na pacjenta. Chodziłam do pani doktor przez wiele lat, z powodu nieuleczalnego schorzenia- dzięki, jej radom i zaleceniom mogę normalnie funkcjonować i pracować. Prawdziwy lekarz z powołania i pasji- POLECAM!

lekarz Małgorzata Nowak-Plęs

Rehabilitant, Pediatra

Al. W. Sikorskiego 190
35-304 Rzeszów

Pani doktor bardzo pomogła mojemu synkowi. Trafił on na oddział intensywnej terapii w ciężkim stanie. Konkretna i rzeczowa, po tygodniu synek bardzo się poprawił, mimo wcześniejszej patowej sytuacji. Widać, że przejmuje się dziećmi na oddziale i pomimo zabiegania znajduje czas dla rodzica. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Justyna Sieczka

1 Maja 65
26-100 Skarżysko-Kamienna

Świetna lekarka, pomocna, reaguje na każde zgłoszenie bólu, dyskomfortu czy problemu. Charakterna ale to jest raczej plus niż minus bo dzięki temu pilnuje zasad, przepisów i trzyma cały oddział w ryzach. Niesamowicie motywuje. Nie obuecuje gruszek na wierzbie, ale potrafi nakłonić do ciężkiej pracy dzięki której ludzie stają na nogi.
Opinia dodana przez: Misiek

lekarz Mieczysław Betlej

Racławicka 20
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam dziś z córką z przekazu lekarza rodzinnego rodzinnego, Pan doktor zrobił ja mnie bardzo dobre wrażenie. Od początku wizyty zwracał się z pełną kulturą, badanie lekarskie potwierdziło kompetencję i profesjonalność lekarza, wywiad medyczny również. Swojego czasu dużo chodziłam z mężem po specjalistycznych placówkach ortopedyczno rehabilitacyjnych i powiem szczerze, że niektórzy lekarze badają powierzchownie mało kompletnie, oraz wizyta na pewno była adekwatna do przebiegu. Pan doktor zadawał pytania, córka była ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Wiatrok

Rehabilitant, Neurolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Profesjonalne podejście do pacjenta i jego bliskich. Rzadko dziś spotykane połączenie fachowości, wysokiej kultury osobistej I empatii. Miałam szczęście i mój tata,że trafiliśmy na takiego Lekarza na izbie przyjęć.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Kliszcz

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Zdecydowanie nie polecam! Wizyta trzy lata temu. Mimo opisu na zdjęciu, że mam zwyrodnienie stawu biodrowego stwierdził, że mam krótszą (!) nogę i dlatego mam ograniczenie ruchu. Zalecenia - schudnąć, chodzić o kuli, jeździć na rowerze (choć nie mogłam nawet unieść nogi, żeby na rower wsiąść...) oraz zamówić wkładkę i specjalistyczne obuwie we wskazanym punkcie. 2/3 czasu mojej wizyty spędził na rozmowie przez telefon o sprzedaży samochodu. Zniechęcona nie zastosowałam ...
Opinia dodana przez: Mirka