Lekarze Bydgoszcz

lekarz Bartłomiej Małkowski

ul. Chłodna 5/7
85-354 Bydgoszcz

Godny polecenia świetny urolog podejście profesjonalne jako lekarz jak również jako człowiek wchodzi do pierwszej ligi
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Dąbrowska

Przychodnia Gdańska Sp z o.o.
ulica Gdańska 88-90
85-021 Bydgoszcz

Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 5lat i 12lat.Chodziłam już do wielu lekarzy lecz dopiero Pani Dr dzięki swojej ogromnej wiedzy znalazła przyczynę częstych chorób mojej starszej córki.Zarówno synek jak i córka bardzo polubili Panią Dr ja podzielam ich zdanie gdyż Pani Dr jest osobą miłą ,uprzejmą i bardzo skromną która zasługuje na wielki podziw mimo tak młodego wieku.Mogę bardzo polecić wszystkim takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Kujawski

Leszczyńskiego 111/20
85-137 Bydgoszcz

doskonaly lekarz bardzo uwaznie sluchajacy pacjenta poswiecajacy bardzo duzo czasu swojemu pacjentowi nawet w trudnych momentach swoj czas prywatny zaangazowany umiejacy wytlomaczyc wszystkie watpliwosci pacjenta w sposob zrozumialy doskonaly diagnosta przemily usmiechniety o bardzo spokojnym glosie pacjent od pierwszego momentu wizyty w jego gabinecie czuje sie bezpieczny i ma poczucie spokoju o swoje zdrowie. zycze wielkim slawnym lekarzom takiego podejscia zrozumienia i traktowania pacjenta jak pan dr. Kujawski Mariusz dziekuje ...
Opinia dodana przez: Irena
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Neurolog
                                       lekarz Remigiusz Sokołowski

lekarz Remigiusz Sokołowski

Neurolog

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Polecam Byłem u Dr Pierwszy raz.Bardzo uważnie mnie wysłuchał i określił dlaczego Boli mnie czesto glowa.Dziekuje za profesjonalne podejście i dobre wiadomości pozdrawiam i polecam 5 Gwiazdek.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jacek Fabisiak

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Antoniego Chołoniewskiego 46
85-127 Bydgoszcz

Super lekarz kompetentny poświęca czas pacjentowi . Potrafi w czasie rozmowy przeprowadzić rozpoznanie. Znakomite umiejętności i wzbudza zaufanie. Fachowiec wysokiej klasy.Przyjemny miły w kontakcie . Polecam go wszystkim potrzebującym. Dziękuję za jego opiekę.

lekarz Jacek Szyperski

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Ryszard Łotocki

Reumatolog, Internista

10 WSK z Polkliniką w Bydgoszczy
Wańkowicza 1
85-791 Bydgoszcz

super lekarz, dzięki Niemu uniknąłem wózka inwalidzkiego, polecam Jego usługi ,jest to lekarz z powołania,poprosi pasjonat

dr n. med. Jolanta Weiss

szpital miejski
Bydgoszcz

Doskonały lekarz.swietna trafna diagnoza dobry dobór terapii.Do tego p.doktor mila usmiechnieta cierpliwie tlumaczy nawet zawile nie do konca zrozumiale kwiestie.Byla bardzo otwarta na zadawane przeze mnie pytania zadnego zbywania czy ignorancji gorąco polecam wdzieczny pacjent

lekarz Artur Fijałkowski

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ Kliniczny Oddział Ginekologiczny
Powstańców Warszawy 5
85-681 Bydgoszcz

Polecam , jak do tej pory jedyny ginekolog, który kompleksowo zajmuje się pacjentką! Miły , sympatyczny , dowcipny. Poważ nie podchodzi do tematu i nie zbywa. Pełen komfort podczas wizyty i żadnych obaw tuż przed.POLECAM
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lek. dent. Cezary Bigus

Przychodnia na Szwederowie Spółka z o. o.
ulica M. Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

Dentysta godny polecenia, bardzo dobry fachowiec! Nie spotkałam jeszcze tak dokładnego stomatologa. Na pewno nie gawędziarz, skupia się na swojej pracy i wykonuje ją w 100% profesjonalnie. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Beata Gierlotka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

specjalista fizjoterapii certyfikowany terapeuta metody Vojty certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath certyfikowany terapeuta metody PNF
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Słupski

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Doskonały fachowiec, który miewa czasami problem z przekazaniem rodzinie i tym bardziej pacjentowi, niekorzystnych informacji. Nie mniej jest pełen empatii dla pacjenta i nie traktuje go jako kolejny numer statystyczny, lecz robi wszystko, aby mu pomóc lub przynajmniej zmniejszyć cierpienie.
Opinia dodana przez: Ryszard
zdecydowanie ją polecam, jest kompetentna, miła oraz kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego! Kiedyś chodziłem do innego dentysty lecz tylko pani doktor Szyperska pomogła mi z zębami.

Lucyna Wichrowska

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Badań Profilaktycznych.
85-073 Bydgoszcz

Super przemiła Pani Doktor!!! Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza. Poświęca uwagę. Bardzo serdecznie polecam. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Gabrysia

lekarz Joanna Pliszka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny transportu

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

„Bardzo dokładnie Pani Doktor wszystko tłumaczy. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Polecam!”
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

Bartosz Kulas

Lekarz rodzinny

Gabinet Lekarski
85-435 Bydgoszcz

rewelacyjny lekarz, jako pediatra i jako lekarz ogólny, ja i córka leczyłyśmy się u niego wiele lat i zawsze trafnie stawiał diagnozy, a przy tym był niezwykle sympatyczny. serdecznie go polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zbigniew Kula

Internista, Gastrolog

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz B.