Lekarze Bydgoszcz

lekarz Maciej Harat

Długa 17/3
85-034 Bydgoszcz

Pan Profesor Maciej Harat to dużej klasy specjalista w dziedzinie radiologii ,który bez użycia skalpela potrafi zlikwidować zmiany rakowe i wyleczyć pacjenta .Potrafi rozmawiać z pacjentem i cierpliwie wyjaśniać zmiany chorobowe i sposoby wyleczenia.Jego pozytywne nastawienie do tak ciężko chorych pacjentów pozwala im walczyć z nadzieją na wyleczenie.Wspanialy specjalista z super podejściem do do osób dotkniętych ciężkimi przypadkami,Oby takich lekarzy było jak najwięcej...
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Katarzyna Pańczyk

Medyczno-Stomatologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alfa-Med Bydgoszcz
ul. Fryderyka Chopina 6
85-095 Bydgoszcz

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani, która bardzo rzetelnie podchodzi do swojej profesji. Potrafi wytłumaczyć w czym problem i zarazem podpowie jakie leczenie będzie najbardziej skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: leszek

lek. dent. Magdalena Ostrowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Jan Filipiak

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Nowy Fordon" Sp z o.o.
ulica Kleina 1
85-796 Bydgoszcz

Dnia 25.08.2022 miałem przyjemność poznać Pana Doktora Jana Filipczaka z Mamą przy pierwszej wizycie. Spotkała nas miła i przyjemna wizyta. Pan Doktor kompleksowo podszedł do stanu zdrowia Mamy. Zlecił dalsze badania . Dziękuję w imieniu Mamy i swoim. Syn Paweł Mroziński .
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Natalia Sulima

Huzarska 7/20
85-334 Bydgoszcz

Pani Doktor jest bardzo merytoryczna, kontaktowa i konkretna. Poświęca pacjentowi sporo czasu. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mateusz Szostak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie dla Ciebie" w Bydgoszczy
Królowej Jadwigi 16
85-870 Bydgoszcz

Pan Doktor jedyny i najlepszy neurochirurg, a przede wszystkim lekarza. 2 lata walczyłam z lekarzami, szpitalem i moim zdrowiem. Jedna wizyta u Pana Szostaka i w końcu wiem co mi jest. Jedyny który stwierdził i zauważył zmianę na kręgosłupie. 😊😊 Nie warto czekać szukać myśleć problem z kręgosłupem lub inną częścią ciała, polecam z całego serca Pana Mateusza Szostaka. Lekarz z powołania.

lekarz Lech Giziński

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Znakomity lekarz potrafi wyjaśnić szczegółowo na czym polega twoja choroba ipoświęca pacjentowi dużo czasu najlepszy lekarz w bydgoszczy choruje na schizofrenie dzięki temu lekarzowi pogodziłem sie z tą chorobą i jakoś funkcjonuje normalnie wczęśniej nie mogłem się z tym pogodzić że akurat mnie to spodkoło. Tylko na fundusz trzeba długo czekać na wizytę a prywatnie czeka się około tygodnia. Nadal czuje się nie za dobrze ale jakoś dzieki doktorowi radze ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Hematolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Janina Jankowska

Lekarz rodzinny

ulica Opławiec 153
85-469 Bydgoszcz

U pani doktor Jankowskiej leczymy się już od wielu lat. Pani doktor bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad, sprawdzając również wcześniejsze leczenie i po zastanowieniu się zapisuje leki a nie jak wielu lekarzy sypią z rękawa - nie skończą dobrze wywiadu z chorym a recepta już gotowa. Pani doktor nigdy nie odmówiła skierowania do specjalisty czy dodatkowych badań, o które prosiłam czy to dla dzieci czy dla siebie, czasem nawet wyręczając specjalistów, ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krystyna Maćkowska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Bydgoszcz

byłem pacjetem tego lekarza i bardzo powaznie chory i dzieki tej lekarce jeszcze zyje jest osobą godną zaufania
Pani Dr. Ewa jest bardzo miłą wyrozumiałą P. doktor odpowie na kazde zadane pytanie !! tacy powini być lekarze !!!serdecznie polecam

lek. dent. Ewa Borowska

Długa 29
85-034 Bydgoszcz

BARDZO POLECAM !!!! BYŁAM JUŻ U WIELU, STWIERDZAM ŻE PANI E.B. JEST NAJLEPSZA W 100% POLECAM!!!!

lekarz Hanna Dzwoniarkiewicz

Dermatolog

Podhalańska 7 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Dzwoniarkiewicz w Polskiej przychodni w Coventry. Pani doktor zbadala mnie, wyjasnila przyczyne choroby, bardzo dobrze dobrala leki, wizyta kontrolna pomimo ze w prywatnej przychodni byla bezplatna jak i list do GP z wyjasnieni choroby i przepisanymi lekamindo wiadomosci GP rowniez Pani doktor napisala bezplatnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.
Opinia dodana przez: M

Wyśmienity lekarz.Szkoda,że już Jej nie ma wśród nas:( [*]

lekarz Daniela Woźniak-Ciszewska

Motylowa 20
85-432 Bydgoszcz

Polecam ! Zupełnie przypadkowo około cztery lata temu ,szukając pomocy dla córki trafiliśmy na ogłoszenie w gazecie.Problemy zdrowotne naszej córki (silne bóle stawów i ich stan zapalny )trafna diagnoza i skierowanie córki na niezbędne badania,a później odpowiednie zabiegi i leczenie,jesteśmy na dobrej drodze ,dziś już wykonujemy tylko badania kontrolne i wszystkie są dobre.To jeden z przykładów dobrego leczenia przez p.Danielę.Problemy zdrowtne reszty rodziny zostały dobrze zdiagnozowane i jesteśmy pod czujną ...
Opinia dodana przez: iwonar71

lekarz Hanna Śliwińska

Anestezjolog

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Autentycznie zajmuje sie pacjentami. Jest bardzo dobrze przygotyowana zawodowo. Podczas skomplikowanych operacjii kardiochirurgicznych można Jej zaufać. Polecam tego wybitnego specjalistę. To Ona prowadziła jako anastezjolog, moją ciężką operację tętniaka aorty. W okresie pooperacyjnym nadal prowadziła leczenie.

lekarz Anna Binek

Gabinet Okulistyczny - lek.med Anna Binek
ul. Swarzewska 23
85-731 Bydgoszcz

Przesympatyczna Pani Doktor , oby wszyscy lekarze brali przyklad z taj sympatycznej wizyty. Przede wszystkim podejscie do pacjenta i usmiech to dla chorego jest bardzo bardzo duzo a dla nie ktorych lekarzy jest ogromnym trudem i uwazaja , ze nie musza byc mili bo kazdy chory jest od nich zalezny. Po za tym jest konkretna i kompetentna w tym co robi. WIELKIE UZNANIE!!!
Polecam tego stomatologa, jest bardzo kompetentny i nie odsyła pacjenta z kwitkiem tylko solidnie wykonuje swoją pracę.

dr Grazyna Mierzwa

Gastrolog dziecięcy

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, ...
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Paweł Peryga

Kardiochirurg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!