lek. dent. Renata Durmaj-Domagalska

Wspaniała Pani Stomatolog z ekstra podejściem do dzieci. Mój syn był po prostu zachwycony i z dumą wyszedł z gabinetu z naklejką "Dzielny Pacjent". Bardzo, bardzo polecam wszystkim małym i dużym pacjentom !

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł. Serdecznie dziękuję. Jedna wizyta a jaka różnica. Dla mnie rewelacja. I jeśli kogoś boli ząb... śmiało do tego dentysty.

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł. Serdecznie dziękuję.

Zdecydowanie polecam. Uratowała mi życie. Miałem taki ból że myślałem że zejdę. Jestem zadowolony z wizyty tej Pani.

Wie co robi i potrafi to wyjaśnić pacjentowi. I ma rację :) Bolalo znacznie mniej niż myslałem. No dobra, nie bolalo wcale. Dziękuję za pomoc. Polecam

Dziękuję za pomoc.
Polecam

Jedyny stomatolg, do ktorego mam całkowite zaufanie. Pełna profesjonalność usług, cierpliwość i życzliwość w stosunku do obolałego pacjenta. Zdecydowanie polecam i mam nadzieję, że Pani Doktror zawsze będzie leczyła "bezboleśnie" A.Brdak

A.Brdak

Zdecydowanie Polecam. Bałem się ale było BEZBOLEŚNIE. Dentysta z powołania. Polecam i Dziękuję.

Zdecydowanie Polecam. Bałem się ale było BEZBOLEŚNIE.
Dentysta z powołania.
Polecam i Dziękuję.