Stomatolog Gostynin

ulica Rynek 6
09-500 Gostynin

Bardzo dobry ortodonta,super osoba i lekarz w jednym.Serdecznie pozdrawiam panią doktor z Gostynina.Pani Katarzyna ...

Płocka 12a
09-500 Gostynin

bardzo sympatyczna, profesjonalna, chętnie wszystko tłumaczy. Gdy trzeba poleca fachowców, nie uważa sama najlepiej potrafi. Godna polecenia, bo ma dobre podejście i leczy fachowo.

Armii Krajowej 31/4
09-500 Gostynin

Wspaniała Pani Stomatolog z ekstra podejściem do dzieci. Mój syn był po prostu zachwycony i z dumą wyszedł z gabinetu z naklejką "Dzielny Pacjent". Bardzo, bardzo polecam wszystkim małym i dużym pacjentom !

Opinia dodana przez: Adam

Nowa 5A
09-500 Gostynin

Polecam dr.J.Głogucką a wierzcie mi że wiem co mówię bo już nie u jednego stomatologa byłam.Ta pani dr.wykonuje swą prace z sercem a nie jak to się mówi z musu i ma naprawdę cierpliwe podejście do pacjenta.Wykonuje swą pracę naprawdę super.Jestem z niej naprawdę zadowolona.

Opinia dodana przez: goya

Rynek 15