Renata Grzybowska-Cicha

Ortodonta, Stomatolog

Ta babka jest po prostu super!!! Nie zdziera z ludzi kasy...Mojemu bratu i mi wyprostowała zęby bez aparatu stałego(jakoś inni lekarze tylko takie widzieli rozwiązanie). Polecam !!!

Polecam !!!

dobry lekarz, miła fachowa porada, przystepbna cena. Polecam

dobry lekarz, miła fachowa porada, przystepbna cena. Polecam

Zdecydowalam sie na ta pania zachecona opiniami znajomej i wlasnei tego portalu. Pani bardzo mila i przyjazna. Zalozylam aparat krysztalowy- ceny aparatu porownywalne, wizyt zdecydowanie nizsze. Niepotrzebnie nie zdziera kasy. trudno mi cokolwiek powiedziec o efektach, bo dopiero pare tygodni minelo od zlaozenia. Minusem jest to,ze przyjmuje tylko dwa dni w tygodniu. Pani widac cierpliwa. Po krotce wytlumaczyla mi co i jak bedzie robic. Nie oczekuje od niej przemowien, tylko efekt ma byc taki jak sobie wymarzylam, wiec niech robi co chce, byle bylo dobrze. Drobne naprawy miedzy wizytami robi za darmo. Ogolnie jestem narazie bardzo zadowolona.

Bardzo fajna Pani doktor. Uprzejma, miła i bezproblemowa. Nie naciąga na zbędne wydatki. Szczerze polecam.

Kompetentna, miła. Trafiłam do niej z córką, której zęby po jednej stronie wyrosły koszmarnie krzywo, pól roku nosi aparat i juz są efekty. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo sympatyczna,miła i wesoła Pani.Ma odpowiednie podejscie do pacjenta co jest bardzo wazne:)Naprawde warto korzystać z jej usług.Polecam każdemu