Bardzo niesympatyczna i nieuprzejma. Byłam z córką na SOR - spadła i uderzyła się w głowę - wymiotowała. Po wejściu do pokoju badań zamiast zająć się córką - zaczęła krzyczeć na moją ciocię która z nami była żeby stąd wyszła. Można było grzecznie powierdzieć - "pani" dr odrazu zaczęła wrzeszczeć że co sobie wyobrażamy. Jeżeli chodzi o leczenie to nic nie powiedziała , nie wytłumaczyła. potem na oddziale dalsze leczenie już z inną panią doktor - na całe szczęście. NIE POLECAM

Jeżeli chodzi o leczenie to nic nie powiedziała , nie wytłumaczyła.
potem na oddziale dalsze leczenie już z inną panią doktor - na całe szczęście.
NIE POLECAM

Pani Dr operowala u naszego synka spodziectwo operacja byla powazna ale sie udala za co jestesmy wdzieczni

Bardzo polecam! Pani Doktor znakomita. Operowała naszego synka na spodziectwo. Przed operacją wytłumaczyła nam wszystko krok po kroku co planuje w czasie operacji robić i jakie mogą być komplikacje. Fachowiec jakich mało. Jesteśmy bardzo wdzięczni, a operowane miejsce jest tak fachowo zszyte, że nawet nic nie widać. szczerze polecam!!!!!!!!

Nie polecam! Operowała mojego synka na spodziectwo. Po operacji odmówiła mu nawet zmiany opatrunku przed podróżą, a na kontrolną wizytę po operacji nie miała miejsca i w sumie mało ją interesowało moje dziecko - chyba że na wizytę prywatną to wówczas będzie troszkę milsza za 80 zł.

Nie polecam tej lekarki, dwie wizyty kontrolne było wszystko dobrze, miała operować mojego synka na spodziectwo. Na trzeciej wizycie powiedziała,że tego zabiegu ona nie wykona bo nie umie ! i kazała mi samej szukać kogoś kto zoperuje mi dziecko.Nic nie doradziła! Nie polecam tej lekarki , szkoda czasu i pieniędzy !

Operowała mojego syna na spodziectwo i jest teraz super, nie widac że był operowany