Mieszane uczucia. fakt, uśmiechnięta i miła i to ciągłe "kochanie"... może położnikiem jest dobrym ale ... czy ginekologiem?Kilka lat się leczyłam. No... to taka uroda, tak to jest, my kobiety tak mamy. Miałam wrażenie, że dolegliwości, które mnie męczyły to jest mój wymysł i psychoza... Ale nie zapomnę jednego:"Planuje pani dzieci?, moja odp. - na razie nie, acha... bo pani nie może. ma pani zespół policystycznych jajników"... I to było wszystko... Szybko, na temat i z uśmiechem. na zasadzie:" o... za chwile będzie padać".

Polecam serdecznie. Polecam !! :) Najlepszy lekarz w Raciborzu :) Prowadziła moją ciąże i śmiało polecam każdemu. Lekarz z powołania. Szkoda, że takich mało :(

Dno! zdecydowane dno jako lekarz i brak profesjonalizmu zawodowego, że nie wspomne o etyce! Wykonywałam u tej pani cytologie...poraniła mnie podczas badania...na wynik kazała czekac do miesiąca...dostałam wynik pocztą z publicznej przychodni ( w której nota bene nigdy nie zakładałam karty! a cytologię wykonywałam podczas prywatnej wizyty na Katowickiej, po 4 miesiącach z oznaczonym 4 stopniem cytologiicznym czyli nowotwór szyjki macicy! Pani doktor w rozmowie telefonicznej wyparła sie mnie jako pacjentki!...Wynik cytologii powtórzyłam i wyszła 1...na kserówce wczesniejszego badania, które siła wyciągnęłam z publicznej przychodni...okzałao sie, że próbka została wysłana po 2 miesiącach od badania...brak mi do tej pory słów na ta kobietę....

Pani doktor jest już chyba jedynym lekarzem w Raciborzu z powołania. Przyjmuje również państwowo w przychodni przyszpitalnej Zoz Gamowska. Pomogła mi w bardzo poważnym schorzeniu, gdzie inni lekarze zawiedli. Od razu zleciła mi potrzebne badania, o których inni lekarze nawet nie napomknęli. Przyjęła mnie nawet podczas pracy w szpitalu gdy miałam poważny problem. Należy do lekarzy ,którzy nie zmieniają twarzy przyjmując państwowo czy prywatnie. Jest fachowcem w swojej dziedzinie i wciąż się dokształca.

Gorąco polecam!!!! Dzięki Pani doktor mam dwóch wspaniałych synów. Dwa razy byłam w ciąży i obie ciąże były zagrożone, gdyby nie Pani doktor podejrzewam, że nie miałabym ani jednego dziecka. Jestem bardzo wdzięczna. Teraz nadal leczę się prywatnie i nie żałuje pieniędzy bo naprawde warto. Ma świetne podejście do pacjentek, zawsze miła i uśmiechnięta. Naprawde polecam, chyba w Raciborzu nie ma lepszego ginekologa.

jest bardzo dobrym lekarzem polecam go byłam w ciąrzy zagrorzonej a bardzo pragneliśmy dziecka a ona powiedziała kiedy mam się starać co wolno robić a co nie.

Rewelacyjna Pani doktor, wspaniały człowiek, gorąco polecam. Prowadziła moją pierwszą ciąże teraz kolejną. Ma świetne podejście, jest życzliwa dla pacjętek, bardzo kompetentna i rzetelna. Gdyby wszyscy lekarze choć w połowie byli tacy jak Pani dr. Kowalewska.POLECAM

Rewelacyjna Pani doktor, wspaniały człowiek, gorąco polecam.

Lekarka, z którą można porozmawiać na każdy temat, która pomoże, doradzi i która przede wszystkim rozmawia i słucha pacjentki. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam!!! Minusem jest mała poczekalnia i swoje zawsze trzeba odczekać w kolejce, ale warto!

życzliwa,uprzejma,poswieca duzo czasu swoim pacjentkom,dobrze tlumaczy jednostki chorobowe i leczenie!polecam!!!

Najlepszy ginekolog z jakim się spotkałam. Polecam.

Najlepszy ginekolog z jakim się spotkałam. Polecam.