Mógłby ktoś podać numer do pani doktor, żeby umówić sie prywatnie? Bo na ten numer nie mogę się dodzwonić

życzliwa,uprzejma,poswieca duzo czasu swoim pacjentkom,dobrze tlumaczy jednostki chorobowe i leczenie!polecam!!!

super lekarz takich lekarzy wiecej naprawde polecam

super lekarz takich lekarzy wiecej naprawde polecam

W jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje pani doktor, czy rejestracja jest telefoniczna?

Bardzo życzliwa, uprzejma, delikatna, badanie kompleksowe.

Bardzo życzliwa, uprzejma, delikatna, badanie kompleksowe.

Jestem absolutnie zadowolona z p. doktor:)

Jestem absolutnie zadowolona z p. doktor:)

czy do pani dr trzeba sie wczesniej umowic?

czy do pani dr trzeba sie wczesniej umowic?

Jestem pacjentem Pani dr i uważam, że jest ona dobrym specjalistą, który potrafi wzbudzić zaufanie w pacjencie. Bez oporów poleciłabym jej usługi.

Lekarka, z którą można porozmawiać na każdy temat, która pomoże, doradzi i która przede wszystkim rozmawia i słucha pacjentki. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam!!! Minusem jest mała poczekalnia i swoje zawsze trzeba odczekać w kolejce, ale warto!

Gorąco polecam!!!! Dzięki Pani doktor mam dwóch wspaniałych synów. Dwa razy byłam w ciąży i obie ciąże były zagrożone, gdyby nie Pani doktor podejrzewam, że nie miałabym ani jednego dziecka. Jestem bardzo wdzięczna. Teraz nadal leczę się prywatnie i nie żałuje pieniędzy bo naprawde warto. Ma świetne podejście do pacjentek, zawsze miła i uśmiechnięta. Naprawde polecam, chyba w Raciborzu nie ma lepszego ginekologa.