Dr. Leniec to osoba z całą pewnością kompetentna. Nie spogląda na zegarek, nie liczy czasu podczas wizyty, odpowiada na wszystkie pytania. Jest miła. Zna się na rzeczy ;) Co prawda na wizytę trzeba poczekać, jeśli chce się iśc na kasę chorych, no ale gdzie tak nie jest...? Trafiłam do niej przerażona z wynikami EKG robionego w mojej przychodni. Wyniki były opisane przez...komputer. Były bardzo złe, co mnie, osobę młodą, dwa miesiące przed maturą bardzo rozstroiło. I co się okazało? Pani Doktor tylko popatrzyła na wydruk i powiedziała, że nie stwierdza ...

Co prawda na wizytę trzeba poczekać, jeśli chce się iśc na kasę chorych, no ale gdzie tak nie jest...? Trafiłam do niej przerażona z wynikami EKG robionego w mojej przychodni. Wyniki były opisane przez...komputer. Były bardzo złe, co mnie, osobę młodą, dwa miesiące przed maturą bardzo rozstroiło. I co się okazało? Pani Doktor tylko popatrzyła na wydruk i powiedziała, że nie stwierdza opisanych rzeczy, że czytania EKG przez parę lat uczy się na studiach, a komputer nie jest w stanie tego zrobić dobrze. Wzięła długopis i zdecydowanie przekreśliła wydruk :)

Tylko jedno co mi się nie spodobało, to to, że p. Doktor kazała mi zrobić jeszcze jedno EKG, tym razem u nich. Parę minut później wróciłam z nim do niej, a ona tylko wsadziła je do mojej karty, nawet nie popatrzyła, a na następną wizytę (właśnie po to, żeby dowiedzieć się czy wyniki tego EKG są dobre), nadal czekam. Jakby nie można było zrobić tego za jednym zamachem...

Ogólna ocena Pani Doktor ode mnie to bardzo dobra. A czas pokaże ;)

Wspaniały Lekarz , bardzo miła , szuka przyczyny choroby bardzo dociekliwa w diagnozie , leczę się 5 lat u p.Doktor i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Najważniejsze Lekarz z powołania , wspaniały Człowiek leczy serce i ma serce.

Pani doktor to wspaniala i kompetentna osoba ,jestem mloda osoba aczkolwiek pojawily sie u mnie problemy z sercem Pani doktor zajmowala sie mna jak rowniez innymi pacjentkami na sali z taka serdecznoscia izyczliwoscia ze nie sadzilam ze jest to wogole mozliwe po wczesniejszych kontaktach ze sluzba zdrowia. Pani dr. Nawet zadzwonila do mnie jakis czas po wyjsciu ze szpitala aby zapytac jak sie czuje co uwazam ze jest wprost niebywale......bardzo dziekuje za wspaniala opieke zarowno Pani dr jak i wspanialemu personelowi ,na oddziale panuje przemila atmosfera mysle ze jest to duza zasluga lekarzy .bardzo dziekuje

Pani doktor jest wspaniała i kompetentna,cudownie podchodzi do pacjenta. Kobieta anioł,aby więcej takich lekarzy było.

Ze względu na starszych Rodziców, mam częsty kontakt ze służba zdrowia. Spotkałem do tej pory dwóch lekarzy z powołania: Pania prof. Kuliszkiewicz oraz Panią dr Leniec. Obie z duża wiedzą, zaangażowane, życzliwe i cierpliwe dla pacjenta no i .....z obliczem ludzkim. Pan Arłukowicz niech zobaczy jak te Panie pracują i będzie wiedział jak powinna wyglądać służba zdrowia. Szpital to nie fabryka a lekarz to nie sprzedawca. lizaków.

Szpital to nie fabryka a lekarz to nie sprzedawca. lizaków.

Kompetentna, miła, serdeczna. Dlaczego wśród tak wielu lekarzy jest tak mało ludzi jak Pani doktor. Jest rodzynkiem wśród zawodu lekarza.

Przemiła i kompetentna Pani Doktor fachowo i z sercem podchodzi do pacjenta.Dokładnie wyjaśnia przebieg choroby i leczenia.Dla niej czas się nie liczy,poświęca go tyle ile trzeba.Moje serce zbadała z każdej "strony" i co najważniejsze pamięta przebieg choroby pacjenta nawet po roku.Jednym słowem Kobieta Anioł !!! Polecam z całego serca innym pacjentom Panią Dr.Leniec,serdeczną,ciepłą i z powołania niosącą pomoc chorym.

Bardzo miła , sympatyczna a przede wszystkim kompetentna . Lekarz jakich mało. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Bardzo miła , sympatyczna a przede wszystkim kompetentna . Lekarz jakich mało.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Przecudowna Pani doktor, kompetentna, troskliwa, pełna ciepła, zrozumienia dla chorego, w dzisiejszych czasach jakby z innego świata. Jest zaprzeczeniem dzisiejszej publicznej służby zdrowia. Dziękuję za życzliwość i dużo zaangażowanie w leczenie chorego - córka pacjentki z Chojnowa.

Moja mama jest 86 - letnią pacjentką u pani Dr. Leniec, prosiła mnie żebym napisała opinie; Pani doktor to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi dużo czasu jest miła, sympatyczna, nigdy nie odmówiła mamie pomocy, po prostu lekarz z powołania. Dziękujemy pani doktor za opiekę nad mamą

Dziękujemy pani doktor za opiekę nad mamą

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lubin"?

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin
Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin