lek. med. Renata Leniec

Internista, Kardiolog

Kompetentna,uprzejma,polecam.Elżbieta Andrzejczak-Plewa

Kompetentna,uprzejma,polecam.Elżbieta Andrzejczak-Plewa

Przecudowna Pani doktor, kompetentna, troskliwa, pełna ciepła, zrozumienia dla chorego, w dzisiejszych czasach jakby z innego świata. Jest zaprzeczeniem dzisiejszej publicznej służby zdrowia. Dziękuję za życzliwość i dużo zaangażowanie w leczenie chorego - córka pacjentki z Chojnowa.

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Uprzejma,poświęca dużo czasu pacjentowi,wzbudza zaufanie.Poleciłbym wszystkim potrzebującym pomocy.

Moja mama jest 86 - letnią pacjentką u pani Dr. Leniec, prosiła mnie żebym napisała opinie; Pani doktor to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi dużo czasu jest miła, sympatyczna, nigdy nie odmówiła mamie pomocy, po prostu lekarz z powołania. Dziękujemy pani doktor za opiekę nad mamą

Dziękujemy pani doktor za opiekę nad mamą

Przesympatyczna pan dr.Leniec jest lekarzem z powołania ,nie liczy czasu poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga problem z którym się przyszło jest kompetentna jestem pełna uznania i polecam z calego serca właśnie idę do niej na wizytę.

Dr. Leniec to osoba z całą pewnością kompetentna. Nie spogląda na zegarek, nie liczy czasu podczas wizyty, odpowiada na wszystkie pytania. Jest miła. Zna się na rzeczy ;) Co prawda na wizytę trzeba poczekać, jeśli chce się iśc na kasę chorych, no ale gdzie tak nie jest...? Trafiłam do niej przerażona z wynikami EKG robionego w mojej przychodni. Wyniki były opisane przez...komputer. Były bardzo złe, co mnie, osobę młodą, dwa miesiące przed maturą bardzo rozstroiło. I co się okazało? Pani Doktor tylko popatrzyła na wydruk i powiedziała, że nie stwierdza ...

Co prawda na wizytę trzeba poczekać, jeśli chce się iśc na kasę chorych, no ale gdzie tak nie jest...? Trafiłam do niej przerażona z wynikami EKG robionego w mojej przychodni. Wyniki były opisane przez...komputer. Były bardzo złe, co mnie, osobę młodą, dwa miesiące przed maturą bardzo rozstroiło. I co się okazało? Pani Doktor tylko popatrzyła na wydruk i powiedziała, że nie stwierdza opisanych rzeczy, że czytania EKG przez parę lat uczy się na studiach, a komputer nie jest w stanie tego zrobić dobrze. Wzięła długopis i zdecydowanie przekreśliła wydruk :)

Tylko jedno co mi się nie spodobało, to to, że p. Doktor kazała mi zrobić jeszcze jedno EKG, tym razem u nich. Parę minut później wróciłam z nim do niej, a ona tylko wsadziła je do mojej karty, nawet nie popatrzyła, a na następną wizytę (właśnie po to, żeby dowiedzieć się czy wyniki tego EKG są dobre), nadal czekam. Jakby nie można było zrobić tego za jednym zamachem...

Ogólna ocena Pani Doktor ode mnie to bardzo dobra. A czas pokaże ;)

pełen profesjonalizm ! duże zainteresowanie

pełen profesjonalizm ! duże zainteresowanie

Niespotykanie miła, konkretna, fachowa i uprzejma Pani doktor. Czułam się ze swoją mamą jakbym była na wizycie w gabinecie prywatnym. Niespotykane, ale widać czasami się zdarza. Polecam wszystkim swoim znajomym, którzy potrzebują dobrego specjalisty kardiologa. Pacjentka z Chojnowa

Pacjentka z Chojnowa