lekarz Renata Rykała pietruszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Z całym sercem polecam Panią Doktor. Bardzo sympatyczna i konkretna. Nie owija w bawełnę. Interesuję się pacjentkami, jest wnikliwa i odpowiada na każde zadane pytanie. Wraz z mężem jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc - po prostu uratowała mi życie...

Po ciągłych boleściach w okolicach macicy i jajników zgłosiłam się do pani doktor. Bywałam u niej regularnie, a w momencie sytuacji kryzysowej nawet raz w tygodniu. Niestety pani doktor mimo wykrycia ostrego zapalenia przydatków nie zauważyła innych objawów. Po męczących nie kończących się upławach, boleściach i stanach zapalnych postanowiłam iść do innego ginekologa. Już podczas badania stwierdził widoczne gołym okiem kłykciny kończyste, a także podejrzewał ostre i przewlekłe zapalenie bakteriami beztlenowymi, które doprowadziły do grzybiczego stanu zapalnego pochwy i macicy. W marcu miałam wyznaczony zabieg krio- niestety jak się okazało zaniedbanie poprzedniego lekarza doprowadziło do dysplazji komórek nabłonka, co chwilowo wyklucza u mnie zabieg. Teraz zostałam skierowana do dermatologa-wenerologa i czeka mnie kolposkopia, a także wiele innych badań, aby optymalnie dobrać metodę leczenia. Czekam też na wyniki testów DNA HPV. Dodam, że każda większa ingerencja może doprowadzić do niepłodności, a ja nie mam jeszcze potomstwa. Do pewnego momentu ufałam pani doktor, w tej chwili uważam, że na tym etapie leczenia i diagnozowania jest osobą całkowicie niekompetentną. Jedyne miejsce gdzie mogłabym się z nią jeszcze raz spotkać to sala sądowa.

Umówiona na wizytę prywatną do Pani Dr na 20...wizyta zrealizowana o godz.24:00!!!!!a nie byłam ostatnia !!! Biedne kobiety siedzące w kolejce,jak zdesperowane,skoro godzą się jeszcze płacić za takie traktowanie? Żenada! Pani doktor bez rewelacji.... Więcej nie postacie moja noga w tej przychodni!

Żenada!
Pani doktor bez rewelacji....
Więcej nie postacie moja noga w tej przychodni!

Witam :) Bylam pacjentka Pani doktor, prowadzila moja pierwsza ciaze i wszystko bylo jak nalezy, Pani doktor bardzo mila, uprzejma, chetna do udzielania informacji, jest delikatna, zawsze na poczatku wizyty przeprowadza maly wywiad, omawia co bedzie robione:) jest na prawde doskonalym lekarzem. Niestety przyjmuje w mojej przychodni raz w miesiacu, a jestem w ciazy wiec bede musiala powedrowac za Pania Doktor az do Zgierza :) i zrobie to z wielka przyjemnoscia :) Pozdrawiam

rewelacyjna kobieta, delikatna, kompetentna, uprzejma. Ciesze się, że jako mloda dziewczyna trafiłam właśnie na nią. Życzyłabym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli. Pomogla mi bardzo, zarówno przed, w trakcie i po ciąży. Wizyta u niej to przyjemność. Co prawda trzeba odczekać w kolejce 1-2 godziny, ale to tylko świadczy o jej dokładności i popularności wśród Pacjentek

to wspanialy lekarz wszystkim serdecznie polecam jestem mloda dziewczyna, bardzo balam sie pierwszej wizyty u ginekologa, ale Pani doktor od razu zdobyla moje zaufanie, wszytsko dokladnie tlumaczy, wyjaśnia, niczego nie lekceważy. chodzę już do niej od 2 lat i nie zamieniłabym na nikogo innego :) polecam goraco!!!!

Koszt badania położniczo-ginekologicznego,usg itd to 120 zł ale są to pieniądze zainwestowane w dobro moje i dziecka,ponieważ lekarz jest świetny!!Mam 22lata pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i to w dodatku bliżniaczą.Cieszę się że ją poznałam 2 lata temu=)=)aż chce się iść na wizyte.=)

Prowadziła moje dwie ciąże. Pierwsza przebiegała bez komplikacji a w drugiej był problem z wysokim nadciśnieniem. Uratowała życie mojemu dziecku i mi. Nie bagatelizuje niczego w trakcie trwania ciąży. Miła, kompetentna, zaangażowana, trafnie diagnozuje.

Dała mi dużą nadzieję na zajście w ciążę - teraz czekam na efekty:)Jest to pierwszy lekarz w przeciągu 4 lat, który konkretnie się mną zajął i to już wiele dla mnie znaczy, bo mało jest osób, które rozumieją frustrację bezdietnej kobiety!Polecam

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Skrupulatnie prowadzi ciąże i zawsze znajdzie chwilę na rozmowę z pacjentem.Przez całą ciążę nie zawiodłam się na niej ani razu- szkoda tylko,że żeby znaleźć tak dobrego i fachowego lekarza musiałam przebrnąć przez mnóstwo nie do końca przyjemnych wizyt u innych "fachowców".Polecam Panią doktor z czystym sumieniem w 100%

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zgierz"?

dr
Anna Zubrzycka