lekarz Renata Słapczyńska

Pediatra

Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.

Jest wspaniałym lekarzem uratowała życie mojego synka. Miła uprzejma godna polecenia. Dr Judym naszych czasów.

uprzejma choć trzyma dystans. za to cierpliwie czekała, aż dziecko skończy płakać by móc je zbadać. dobitnie tłumaczy chorobę, postępowanie a nawet czasami dietę. zdarzało się, że czasem w cenie była druga wizyta kontrolna. zdecydowanie polecam !

ostatnio interesują Panią Slapczyńską tylko płatne szczepionki, na siłę chce szczepić na wszystkie możliwe PŁATNE szczepionki. Zaleca konsultacje nieuzasadnione, najlepiej prywatne, ponieważ chodzi jak to mówi o zdrowie dziecka. Chodzi Pani Słapczyńskiej tylko o KASĘ. Sam zmieniam, nie polecam.

Sam zmieniam, nie polecam.

Najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłem.Zdecydowanie polecam !!

Najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłem.Zdecydowanie polecam !!

jestem zadowolony z pani słapczyńskiej

jestem zadowolony z pani słapczyńskiej

rewelacyjny lekarz z powołaniem, polecam, od razu rozpoznaje chorobę, trafia z leczeniem, troszczy się o pacjęta, poświęca mu czas a do tego rozmawia z rodzicem i dzieckiem i tłumaczy co jest bardzo ważne.

Super pediatra. Może jest specyfincza ale skuteczna. Przy tym miła i konkretna.

Super pediatra. Może jest specyfincza ale skuteczna. Przy tym miła i konkretna.

Jest najlepszym pediatrą, jaką dotychczas spotkaliśmy. Godna polecenia.

Jest najlepszym pediatrą, jaką dotychczas spotkaliśmy. Godna polecenia.

bardzo dobry lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, jest zawsze pod telefonem i niezaleznie od dnia i godziny w razie potrzeby przyjedzie na wizyte domowa!