lekarz Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

pani doktor godna polecenia. traktuje pacjenta jak czlowieka ,wyjasnia tajniki choroby i tlumaczy tak ze pacjent rozumie. niejeden lekarz powinien tego sie nauczyc.

U pani doktor byłam dopiero na jednej wizycie, ale z całą pewnością mogę ją polecić. Bardzo miła i ma wspaniałe podejście, pacjenta traktuje jak człowieka- partnera w leczeniu, a nie jak kolejny przypadek. Słucha uważnie i bierze każdą informację pod uwagę. Dokładnie wyjaśnia na czym polega choroba, jak i dlaczego leczenie będzie wyglądało tak a nie inaczej, zleca dodatkowe badania by wykluczyć inne choroby. Co mnie miło zaskoczyło, pani doktor przeprosiła, że musiałam czekać na swoją kolej, bo musi poświęcić każdemu tyle czasu ile potrzeba. Byłam ostatnia w kolejce o godz. 19 i nie czułam się zbywana bo lekarz chce do domu. Nareszcie trafiłam na lekarza kompetentnego i empatycznego. Polecam z całego serca!

Bardzo miła i kompetenta osoba. Tacy powinni być lekarze. Cieszę się że do niej trafiłam. Mam nadzieję, że wyciągnie mnie z moich problemów z tarczycą, które są wynikiem złego leczenia wcześniejszej lekarki... Gorąco polecam tą Panią Doktor :)

Gorąco polecam tą Panią Doktor :)

Leczę się u Pani doktor prawie 4 lata. Bardzo ciepła sympatyczna osoba. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i jest doskonałym lekarzem.

Z czystym sumieniem można polecić Panią Doktor, bardzo miła i merytoryczna osoba! Poświęcia pacjentowi bardzo dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśniając.

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i od samego początku poczułam, że Pani doktor poważnie traktuje moja osobę, z cierpliwością wysłuchała mnie . zadawała dodatkowo jak ważne pytania związane z moją chorobą. Godna polecenia. Ciesze się, że są tacy lekarze.

Polecam wszystkim Panią doktor! Leczę się już u Pani 2 lata. Gdy pojawiłam się u Pani dr po raz pierwszy zdziwiła mnie ilość pytań które padły! Żaden lekarz (nie tylko endokrynolog) nie poświęcił mi nigdy tyle czasu i uwagi przy wizycie, poza tym zwróciła uwagę na rzeczy które inni lekarze pomijali. Jestem bardzo zadowolona!

Świetny lekarz i specjalista. W trakcie pierwszej wizyty Pani Doktor zwróciła uwagę na objawy, które były ignorowane przez innych lekarzy. Serdecznie polecam.

Jak mozna by było podać pkt. to dałabym nawet 10. Pani doktor jest naprawde lekarzem z powołania. lecze sie już u niej dwa lata i nie zamieniłabym na innego. Bardzo ją polecam, jest naprawde super jak można tak nazwać.:)

Ja również szczerze polecam panią doktor. Jest bardzo kompetentną osobą, ma ogromną wiedzę, dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Jest z całą pewnością lekarzem z powołania i zamiłowania! szczerze, szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

GRZEGÓRZECKA, 67c/u11

Maszachaba
Prądnicka 50 A
ulica Długosza 12
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Gabinet Lekarski Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Ginekolog-Położnik
ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 44
Kraków
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Przychodnia FERTILITY CENTRE
ul. Plac Szczepański 3