lekarz Robert Banasik

Stomatolog, Protetyk

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

Miałem możliwość leczenia u kilku stomatologów wobec czego mam możliwość porównania, jeżeli zależy nam na kompetencji, delikatności i solidności to polecam tego lekarza. Zaręczam że najwięksi malkontenci i "wrażliwi" wyjdą po wizycie mile zaskoczeni.

Kompetentny, wzbudzający zaufanie lekarz, z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu.Godny polecenia.

Uratował mi zęba, poprawił humor i polecił dobry sklep z elektroniką:-)

Uratował mi zęba, poprawił humor i polecił dobry sklep z elektroniką:-)