lekarz Robert Blicharz

W poniedziałek miałam operację przegrody nosowej przeprowadzoną przez dr Blicharza. W życiu nie pomyślałabym, że moja przegroda może być tak prosta (miałam bardzo skrzywioną). Co chwilę patrzę do lusterka i nie wierzę w to co widzę - mam równe dziurki i w żadnej nie widzę wystającej w którąś stronę przegrody - jest idealnie. Jeszcze mam trochę opuchnięty nos, więc wiem, że to nie jest końcowy efekt - mimo tego mogę polecić dr Blicharza. Doktor jest profesjonalistą i w 100% wie co robi. Jeżeli szukacie kompetentnego lekarza to dr Blicharz jest tym człowiekiem.

Klaudia.

Operował mojego syna i prowadził jego dalsze leczenie.Doskonały specjalista który wzbudza zaufanie u dzieci.Jego spokój udziela się nawet najbardziej spanikowanym rodzicom.Konkretny i precyzyjny.Chyba lekarz z powołania.Przyjmuje w poradni przyszpitalnej na Sobieskiego.Szczerze polecam.

Doktor Blicharz był moim lekarzem prowadzącym i od wizyty zapoznawczej, po zabieg i rekonwalescencję fachowo się mną zajął.

Może faktycznie ma wiedzę i podobno jest świetnym chirurgiem,ale jak już wiele osób zauważyło jest oschły i tłumaczy choroby a mi powiedział,że to ja mam wiedzieć czy mam prostować przegrodę czy nie...

Jeżeli potrzebujecie lekarza który wykona perfekcyjnie zabieg prostowania przegrody nosowej (ewentualnie inny zabieg laryngologiczny) to gorąco polecam tego Pana. Zero bólu - nawet podczas wyciągania opatrunku z nosa (a na forach straszą,że strasznie boli) Po zabiegu zero komplikacji - wszystko goi się znakomicie. Potwierdzam poprzednie opinie chirurg fachowiec. A bałam się, że młody lekarz........bezpodstawnie. POLECAM

Po zabiegu zero komplikacji - wszystko goi się znakomicie.
Potwierdzam poprzednie opinie chirurg fachowiec.
A bałam się, że młody lekarz........bezpodstawnie. POLECAM

Operował mi przegrodę nosową i jestem zachwycona:) To mój drugi zabieg (wcześniej wykonywał mi go 10 lat temu inny lekarz), więc mam porównanie. Operacja zrobiona perfekcyjnie, łącznie z tym, że prostując przegrodę mam idealnie symetryczne dziurki w nosie (wcześniej była widoczna duża asymetria, jedna sporo większa od drugiej). Żadnych powikłań, na drugi dzień wypis do domu, nareszcie mogę normalnie oddychać. Szczerze polecam.

Bardzo sympatyczny lekarz. Mój trzyletni synuś bardzo go polubił i pozwalał sobie robić wszystko. Lekarz który kąkretnie tłumaczy czego można się spodziewać. Ma w sobie wewnętrzny spokuj, który się udziela. Jest skącętrowany na tym co robi bez zbędnych słów więc jeżeli ktoś oczekuje zabawnego roześmianego doktora to się zawiedzie. Ale nie o to w tym wszystkim chyba chodzi. Bardzo sympatyczna osoba i doskonały lekarz. Polecam.

Ja mam mieszane uczucia, jest z pewnością dobrym specjalistą, ale podchodzi do pacjentów (przynajmniej do mnie) z bardzo dużym dystansem, jest małomówny i niemalże oschły.Być może poczytał sobie wpisy niektórych pacjentek typu - "jest taaki przystojny" i stara się nie spoufalać, ale myślę, że odrobina uśmiechu nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Z drugiej strony muszę przyznać, że jest doskonałym operatorem i podczas zabiegu potrafi być miły, opiekuńczy i troskliwy.

Byłem u niego kolejne raz i trochę tym razem mi niemile zaskoczył. Był inny niż kiedyś (gorszy). Był strasznie małomówny i wyglądający na obrażonego. Chyba chce naśladować swoich kolegów w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.

Chyba chce naśladować swoich kolegów w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.

Nie polecam tego lekarza. W moim przypadku zignorował poważną chorobę.

Nie polecam tego lekarza. W moim przypadku zignorował poważną chorobę.