lekarz Robert Burdyński

2,7

Gastroskopia wykonana szybko, sprawnie. Dodatkowo poczucie humoru takie by uspokoić pacjenta. Wizyta na NFZ

Badanie endoskopowe jelita grubego, bez podania znieczulenia i innych środków z obawy na możliwość interakcji z lekami przyjmowanymi z powodu wielu chorób przewlekłych u pacjenta ok.50 letniego. Przebieg badania: Perfekcyjne, bezbolesne, Kontakt na linii lekarz pacjent: rzeczowy, rozmowa konstruktywna. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Podczas wykonywanego zabiegu usuwania protezy i ECPW lekarz spóźnił sie a następnie zaordynował jego wykonanie bez jakiegokolwiek znieczulenia dożylnego bądź tez w spreju uznał iż nie jest to konieczne gdyż bardzo obciąża organizm a nie jak wynikało to z późniejszej konwersacj lekarza z pozostałymi Asystentami zabiegu z tym ze spóźniony spieszył sue już w inne miejsce a jak twierdził „wybudzanie długo trwa” doktor ten nie przejrzał dokumentacji przed zabiegiem uczynił to anastazjolog nie dokonał ustaleń weryfikacji oświadczeń i doniesuonego testu ciążowego w tym zakresie na sali czuć było pośpiech i zniecierpliwienie doktora spotęgowane odbieranym przez niego telefonem. Sam zabieg wykonany został po „rzeźnicku” i z nieumiejętnością wyszukania i wyjęcia protezy szybko pomimo wcześniejszych zapewnień ostatecznie po przedłużających sie próbach usunięcia protezy w sytuacji wymiotów i bólu towarzyszącego wprowadzaniu urządzenia i poszukiwaniu protezy konieczne było wyjęcie duodenoskopu podanie znieczulenia i ponowne wprowadzenie urządzenia na wyraźne polecenie reszty zespołu iż trwa to za długo a pacjent nie jest już w stanie współpracować Pośpiech, brak profesjonalizmu w zapoznaniu się z dokumentacja, nonszalancja doktora w rozmowie Ze mną brak empatii po wykonanym zabiegu sprawiają iż nie polecam tego lekarza i przestrzegam z korzystania z usług Pana doktora zarówno w prywatnym gabinecie jak i w pracowni endoskopii w szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej. Jeden z każdych podpunkcie to i tak za dużo

nie polecam

nie polecam

Liczyłem sie nie dawno u tego "lekarza" co wizyta kazał mi przypominać co mi się stało a na ostatniej wizycie spojrzał na opatrunek i stwierdził ze jestem zdolny do pracy i dodał że opatrunek mam zdjąć sobie sam w domu i co ciekawe przez półtora miesiąca jak mnie leczył nie dal skierowania na zdj. RTG całe leczenie było przeprowadzone na zdj które zostało zrobione w dzień urazu