lekarz Robert Golański

Bylam na NFZ i kompletnie nie polecam, poszłam z uciążliwym problemem, który męczył mnie od paru msc tylko po to, żeby usłyszeć, że z takimi problemami nie zajmuje się kolejki osobom, które naprawdę tego potrzebują. Mówił to z pogardą w głosie przez co odechcialo mi się tam siedzieć. Totalne dno, ostatni raz na nfz.

Mój pierwszy pobyt w szpitalu, zabieg histeroskopii. Stresowałam się przez cały czas. Nie było czym. Panie pielęgniarki miłe i pomocne. Pan dr profesjonalny, uprzejmy-widać, że zna się na tym co robi. Polecam z całego serca!!!

Mój pierwszy pobyt w szpitalu, zabieg histeroskopii.
Stresowałam się przez cały czas.
Nie było czym.
Panie pielęgniarki miłe i pomocne.
Pan dr profesjonalny, uprzejmy-widać, że zna się na tym co robi.
Polecam z całego serca!!!

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry specjalista. Jest miły, uprzejmy, konkretny a przede wszystkim profesjonalny. Miałam skierowanie na histeroskopię od innego lekarza, który zarekomendował mi dr R. Golańskiego. Mimo, że to dużą odległość, zdecydowałam się i nie żałuję. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z CM Primus przed zabiegiem. Udzielono mi bardzo konkretnych informacji jak się przygotować do zabiegu. Jednak już miesiąc wcześniej nakręcałam się i strasznie denerwowałam, a w przeddzień zabiegu ciśnienie mi skoczyło do 155/112, puls 101 (normalnie ok. 70). To miał być mój pierwszy pobyt w szpitalu. W dniu zabiegu też byłam bardzo zdenerwowana. Od samego wejścia pielęgniarki były bardzo pomocne i skutecznie uspakajały. Anestezjolog był niesamowicie empatyczny. Sam zabieg trwał ok. 15 - 20 minut. Sprzęt na najwyższym poziomie. Zero bólu, a po zabiegu bardzo szybko doszłam do siebie i byłam gotowa do wyjścia. Przy wypisie miła rozmowa z doktorem, w czasie której wszystko szczegółowo wyjaśnił i odpowiedział na pytania. Nie było warto tak się denerwować - wyobraźnia pracowała. Oby nie było takiej potrzeby, ale z całą pewnością wszystkim polecam tego lekarza, całą obsługę medyczną i CM Primus.

Wizyta na kasę chorych - nieprzyjemny, buczał coś pod nosem, usg zrobione pobieżnie, przeoczył torbielki, które zawsze tam są bo mam endometrioze, poszłam prywatnie do innego i całkiem inna diagnoza. Nie polecam, strata czasu

Dziękuję serdecznie za wykonany w maju 2019 zabieg histeroskopii. Opieka z NZOZ Primus jest profesjonalna i bardzo uprzejma. Obsługa stwarza atmosferę, która uspokaja przez nieprzyjemnym zabiegiem. Sam zabieg histeroskopii okazał się krótki i bezbolesny. Znieczulenie dożylne w moim przypadku było bez żadnych skutków ubocznych - po zabiegu wybudziłam się szybko i czułam się bardzo dobrze. Pan doktor był dostępny telefonicznie przed zabiegiem i zawsze oddzwaniał, kiedy próbowałam się skontaktować. Przed i po zabiegu wyjaśnił wszystko szczegółowo i profesjonalnie. Panie pielęgniarki i recepcjonistki były bardzo fachowe, pomocne i miłe. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza i ten szpital.

O panu doktorze mam jak najlepsze zdanie. Jest osobą bardzo uprzejmą i kompetentną. Zawsze rozwiewał moje wątpliwości. Korzystałam z wizyt na NFZ jak i prywatnych i nigdy nie zauważyłam różnicy w zachowaniu. Lekarza polecałam i nadal polecam znajomym i z tego co wiem również są zadowolone.

Pan Doktor nie jest ani uprzejmy, ani kompetentny. Pacjentów traktuje obcesowo, protekcjonalnie. Również kilka moich koleżanek miało z nim styczność i potwierdzają moją opinię. Robi się nieco milszy podczas wizyt prywatnych, jednak i tak trzeba się prosić o każde badanie, bo czasem Panu Doktorowi się po prostu nie chce. Nie polecam.

Brak wiedzy ,zero umiejętności odczytu usg,ciąża prowadzona niedbale,córka ma zespół wad mnogich NIE POLECAM!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Bardzo uprzejmy, sympatyczny i posiada dobre podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

cały czas nagabywał na wizytę prywatna w jego prywatnym gabinecie. Nie zrobił mi nawet usg a usg ma w gabinecie w przychodni! W ogóle nieprofesjonalne podejście. Więcej tam nie pójdę.

W ogóle nieprofesjonalne podejście. Więcej tam nie pójdę.