lekarz Robert Golański

3,7
3,5
3,9
3,6

Dziękuję serdecznie za wykonany w maju 2019 zabieg histeroskopii. Opieka z NZOZ Primus jest profesjonalna i bardzo uprzejma. Obsługa stwarza atmosferę, która uspokaja przez nieprzyjemnym zabiegiem. Sam zabieg histeroskopii okazał się krótki i bezbolesny. Znieczulenie dożylne w moim przypadku było bez żadnych skutków ubocznych - po zabiegu wybudziłam się szybko i czułam się bardzo dobrze. Pan doktor był dostępny telefonicznie przed zabiegiem i zawsze oddzwaniał, kiedy próbowałam się skontaktować. Przed i po zabiegu wyjaśnił wszystko szczegółowo i profesjonalnie. Panie pielęgniarki i recepcjonistki były bardzo fachowe, pomocne i miłe. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza i ten szpital.

O panu doktorze mam jak najlepsze zdanie. Jest osobą bardzo uprzejmą i kompetentną. Zawsze rozwiewał moje wątpliwości. Korzystałam z wizyt na NFZ jak i prywatnych i nigdy nie zauważyłam różnicy w zachowaniu. Lekarza polecałam i nadal polecam znajomym i z tego co wiem również są zadowolone.

Jestem młodą dziewczyną i bardzo bałam się pierwszej wizyty u ginekologa. Pan doktor był bardzo miły, mówił mi co mam robić, podczas badania cały czas ze mną rozmawiał i nawet się nie zorientowałam, kiedy było już po. Zaproponował zrobienie cytologii i usg. Bardzo serdecznie polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Bardzo uprzejmy, sympatyczny i posiada dobre podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

Lekarz prowadził moją ciąże i byłam zadowolona z jego porad i podejścia do sprawy. Chodziłam do przychodni i nigdy nie nagabywał mnie na wizytę prywatną. Robił również mi badanie zwane histeroskopią. Zdecydowanie polecam..:-)

Znakomity specjalista, rzeczowy, uprzejmy, z anielską cierpliwością odpowiada na każde pytanie, a do tego jest przystojny i wzbudza zaufanie:) Polecam.

Przystojny i do tego zna się na tym co robi. Pacjentów traktuje uprzejmo i dla każdego ma czas

Pan Doktor nie jest ani uprzejmy, ani kompetentny. Pacjentów traktuje obcesowo, protekcjonalnie. Również kilka moich koleżanek miało z nim styczność i potwierdzają moją opinię. Robi się nieco milszy podczas wizyt prywatnych, jednak i tak trzeba się prosić o każde badanie, bo czasem Panu Doktorowi się po prostu nie chce. Nie polecam.

Tego lekarza polecilabym moim znajomym,ktore wlasnie spodziewaja sie dziecka.Ten lekarz jest poprostu super:)

W 100 % polecam:) Bałam się iść do mężczyzny ginekologa, ale rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Wykonał wszystkie komplksowe badania, doradził, przeprowadziła dokładny wywiad.