lekarz Robert Guziec

Lekarz rodzinny

3,9

Właśnie weszłam tutaj aby dodać pozytywną opinię .Przeczytałam poprzednie i niektórymi jestem zdumiona.Uważam że pan Robert Guziec to przede wszystkim dobry człowiek który mając wiedzę medyczną pomaga ludziom.Cierpliwie odpowiadał na moje pytania dotyczące choroby, polecił odpowiednie badania i podał adres kliniki która może je wykonać.Takiej szczerej rozmowy z cierpliwym lekarzem życzę każdemu pacjentowi.Mnie zdarzyło się to pierwszy raz w życiu i dlatego postanowiłam napisać tą opinię.

Super lekarz ambitny i uprzejmy nie liczy czasu pacjentowi. I trafnie dtawia diagnozy a te panie co mowia ze patrzy im w dekolty skoro sa chore to niech sie inaczej ubieraja

Witam! Chcę odnieść się do wcześniejszego anonimu odnośnie dr.Guziec.Co kogo obchodzi jego życie prywatne i to z kim on sypia? Miałam okazję do osobistego poznania doktora.Takich lekarzy jak on się mało kiedy spotyka.Jego serdeczność i to jak rozmawia z ludżmi!!! Uśmiechnięty i miły. I najważniejsza rzecz potrafi słuchać.Obyśmy takich lekarzy spotykali na co dzień.Pozdrawiam doktora.

Służba zdrowia została by natychmiast uleczona, gdy chociaż co drugi lekarz byłby taki jak pan Robert Guziec.

Zwykły Ham i prostak który sypia z cudzymi żonami. TO JEST STYL BYCIA PANA DOKTORA. NIE POLECAM.Jak można być tak załamanym dupkiem.

PAN doktor Robert Guziec jest wspaniałym człowiekiem,który szczególnie dba o zdrowie swoich pacjentów.jest uprzejmy miły ,przede wszystkim mądry ,ambitny ,posiadający ogromną wiedzę o medycynie.Pan Guziec jest najlepszym lekarzem rodzinnym w województwie

Bardzo uprzejmy, przyjażnie nastawiony do pacjenta, dociekliwy, trafnie diagnozuje a jezeli trzeba daje skierowania do specjalistów w przeciwieństwie do innych Ośrodków Zdrowia.

Lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Potrafi rozsadnie wytłumaczyć, uspokoić i kompetentnie pomóc w najtrudniejszych przypadkach. Polecam

Lekarz, do którego mam pełne zaufanie.

Jest super lekarzem. Zawsze dobrze doradzi, przebada - co nie zawsze jest oczywiste u innych lekarzy.