lekarz Robert Guziec

Lekarz rodzinny

Służba zdrowia została by natychmiast uleczona, gdy chociaż co drugi lekarz byłby taki jak pan Robert Guziec.

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, lecz bardzo trudno sie do niego dostać równa sie to z "audiencją u papieża", a gdy już znajdzie odrobinę czasu żadna wizyta nie obejdzie się bez jego konwersacji telefonicznej.

Lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Potrafi rozsadnie wytłumaczyć, uspokoić i kompetentnie pomóc w najtrudniejszych przypadkach. Polecam

Lekarz, do którego mam pełne zaufanie.

Jest super lekarzem. Zawsze dobrze doradzi, przebada - co nie zawsze jest oczywiste u innych lekarzy.

Wiecznie spóźniony, a nawet jak jest nie może odkleić słuchawki telefonicznej od ucha.

PAN doktor Robert Guziec jest wspaniałym człowiekiem,który szczególnie dba o zdrowie swoich pacjentów.jest uprzejmy miły ,przede wszystkim mądry ,ambitny ,posiadający ogromną wiedzę o medycynie.Pan Guziec jest najlepszym lekarzem rodzinnym w województwie

Bardzo uprzejmy, przyjażnie nastawiony do pacjenta, dociekliwy, trafnie diagnozuje a jezeli trzeba daje skierowania do specjalistów w przeciwieństwie do innych Ośrodków Zdrowia.

Kompetentny, inteligentny i dowcipny, a przede wszystkim bardzo miły i uprzejmy. Polecam

Naprawdę fantastyczny lekarz! Wiedzy i kompetencji pozazdrościć, a uprzejmości i podejścia do ludzi pogratulować. Polecam wszystkim.

Bardzo mily, kompetentny lekarz, ktory poswieca duzo czasu pacjentowi bez spogladania na zegarek.