lekarz Robert Guziec

Lekarz rodzinny

3,9

Pan doktor z zachwytem wpatrywał mi sie w dekolt po czym rzucił nieprzyzwoitym żartem - nie wiem czy to podryw czy taki styl -brud i bałagan w gabinecie ,zajety komputerem i telefonem komórkowym -nie polecam

Pan doktor jest bardzo miły, zwłaszcza dla młodych kobiet ,nie odrywa słuchawki od ucha a rąk od komputera cały czas się czymś zajmuje i na pewno nie jest to pacjent.Nie podzielam pana doktora stylu bycia i żartów

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, lecz bardzo trudno sie do niego dostać równa sie to z "audiencją u papieża", a gdy już znajdzie odrobinę czasu żadna wizyta nie obejdzie się bez jego konwersacji telefonicznej.

Naprawdę fantastyczny lekarz! Wiedzy i kompetencji pozazdrościć, a uprzejmości i podejścia do ludzi pogratulować. Polecam wszystkim.

Kompetentny, inteligentny i dowcipny, a przede wszystkim bardzo miły i uprzejmy. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo dobry kontakt nie tylko ze starszymi pacjentami ale i dziećmi. Potrafi je do siebie przekonac, tak, że nie boją się nie tylko badania ale wręcz z "utęsknieniem" czekają na kolejne wizyty!

Bardzo mily, kompetentny lekarz, ktory poswieca duzo czasu pacjentowi bez spogladania na zegarek.

Wiecznie spóźniony, a nawet jak jest nie może odkleić słuchawki telefonicznej od ucha.

Bardzo uprzejmy, przyjażnie nastawiony do pacjenta, dociekliwy, ma dobry kontakt z ludzmi.