lekarz Robert Jagiełło

Chirurg ogólny

3,7

Bardzo dobry lekarz!!!!! Jak bym miała wybrać drugi raz wybrałabym jego bez dwóch zdań Miły kompetentny bardzo przyjemny Dbający o pacjenta i jego rodzine Polecam go!

Doktor którego mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Zawsze znajdujący czas dla pacjentów, inteligentny, kompetentny, patrafiący wesprzeć "na duchu".... i jedyne czego szkoda, to tego że tak świetnych lekarzy mamy tak mało:) Ja tak profesjonalnego i sympatycznego lekarza spotkałam po raz pierwszy.

Doktor którego mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.
Ja tak profesjonalnego i sympatycznego lekarza spotkałam po raz pierwszy.

Aż nie mogłam uwierzyć, że naprawdę jet dr chirurgiem . Cudowny , cudowny cudowny człowiek i lekarz. To sie nazywa praca z powołania. Bardzo chętnie poświecą czas pacjentom , wszytko tłumaczy , kompetentny, solidny!!! Polecam

Jeśli chodzi o zachowanie to prostak. Nic nie mówi, ucieka przed pacjentami i rodziną, zamyka się w pokoju gdy ma dyżur w szpiatalu, gdy się go złapie w końcu to rozmawia jak filozof-moralizator, który jest najmądrzejszy a tak na prawdę to najwięcej to robi szumu. Jeśli chodzi o fachowość to nie wiem, ale w takich chorobach psychika pacjenta jest bardzo ważna, na odstrzał

wspaniały lekarz i fachowiec bardzo polecam.

wspaniały lekarz i fachowiec bardzo polecam.

Wszystkie pozytywne opinie chyba pisał o sobie sam lekarz. Prezentuje swoją wyższość nad pacjentem przy okazji traktując ich przedmiotowo.Nie można od niego uzyskać żadnych informacji o chorobie,ciągle gdzieś biegnie,nie stać go aby na chwilę usiąść przy człowieku chorym na śmiertelną chorobę.Jest arogancki i niegrzeczny.Tu nie ma dla pani miejsca ani leczenia proszę opóścić łóżko,bo czeka następny pacjent-to słyszą ludzie skierowani na operację ze szpitali państwowych.

Wszystkie pozytywne opinie chyba pisał o sobie sam lekarz.
Prezentuje swoją wyższość nad pacjentem przy okazji traktując ich

opinnie pisal chyba sam lub jego znajomi.Pacjentów traktuje przedmiotowo liczy sie tylko kasa.Wypisuje nielegalnie mnostwo recept na srodki psychotropowe typu nasen,ketrel stinlox i wiele inych z tej gropy.Morze ktos sie wezmie za niego bo zamiast pomagac niszczy ludzkie zycie.Tak jak napisalam liczy sie tylko kasa.Jagoda