lekarz Robert Jagiełło

Lekarz Robert Jagiełło 10 dni temu przeprowadził moją operację w instytucie w W-wie. Był moim lekarzem prowadzącym, pacjent w wielkim stresie jest zagubiony i przerażony a Pan Jagiełło z poczuciem humoru rozmawia z pacjentem jednocześnie udzielając mu wyczerpującej informacji. Uważam, że jest kompetentny, rzeczowy i bardzo przystępny. Mojej rodzinie poświęcił dużo czasu cierpliwie tłumacząc chorobę i sposób leczenia nie okazując z tego powodu żadnego zniecierpliwienia. Zdobył moje zaufanie i godząc się na operacje byłam przekonana, że trafiłam w dobre ręce. Nie myliłam się 4 dni po operacji wróciłam do domu ...

Mojej rodzinie poświęcił dużo czasu cierpliwie tłumacząc chorobę i sposób leczenia nie okazując z tego powodu żadnego zniecierpliwienia. Zdobył moje zaufanie i godząc się na operacje byłam przekonana, że trafiłam w dobre ręce. Nie myliłam się 4 dni po operacji wróciłam do domu i powoli wracam do zdrowia. Polecam tego lekarza, Barbara G.
p.s W instytucie na oddziale chirurgii jest tak dużo pacjentów, że chyle czoła przed całym personelem tam pracującym.

Doktor Jagiełło dokonał w kwietniu 2013 r. resekcji płuca w związku z guzem, który pojawił się u mojego taty o wielkości 4,3 cm. Oczywiście zapewnił go, że operacja się udała i wszystko jest w porządku, płuca taty są niezagrożone. Okazało się jednak, że tata nie powinien być w ogóle operowany, tylko poddany chemioterapii bo miał już przerzuty odległe do nadnerczy, kości i wątroby. Operacja przyspieszyła rozsiew choroby i tata po 5 miesiącach heroicznej walki z rakiem płuc, zasnął. Jestem rozgoryczony postawą pana Jagiełło. Nie był zainteresowany żeby zbadać istotę choroby taty, a skupił się tylko na czynności technicznej wycięcia płatu lewego płuca. Ilu pacjentów jeszcze ucierpi z powodu błędów pana Jagiełło tego nie wiem, ale wiem, że ja i moja rodzina nie skorzystamy z usług tego "lekarza". Nieprawdą jest, że to pacjenci nie badając się, uniemożliwiają wczesną diagnozę raka, to lekarze, których zadaniem i obowiązkiem jest nieść pomoc ludziom, mając w oczach tylko pieniądze uzyskane za przeprowadzone operacje, ciągną statystyki zmarłych na tą ciężką chorobę w górę.

Nigdy nie spotkałam się z tak oddanym i cierpliwym lekarzem . Jestem mu wdzięczna za wszystko a przede wszystkim za życie .Lecze sie do tej pory ale uwierzcie mi nie spotkałam takiego lekarza jakim jest doktor .Bendę wdzięczna mu do końca mojego życia i zawsze zostanie w mojej pamięci.Oby było więcej takich lekarzy .

Bliska mi osoba trafiła do instytutu gruźlicy w ciężkim stanie. Doktor Jagiełło po wielu badaniach oznajmił, że robi operację, że może mój bliski nie wróci do pełni sił, ale jakość życia będzie lepsza. Zapadła decyzja, zgoda była podpisana. Wziął pieniądze. W dzień operacji okazało się... że żadnej operacji nie będzie. Zasugerowano zabrać nam chorego do innego szpitala. Takiego dla umierających, bo w instytucie ludzi się leczy, a nie podtrzymuje przy życiu. Pieniądze, które przekazaliśmy Doktorowi "na pomyślność operacji" nie zostały zwrócone. Miesiąc później Chory zmarł.

Mam już za sobą pierwszy tydzień po operacji. Każdego dnia czuje się lepiej :) Operował mnie doktor Robert Jagiełło, poświęcił mi wiele czasu zarówno przed jak i po zabiegu. Wszystko spokojnie wytłumaczył, cały czas mnie mocno dopinguje! :) Wiem, ze byłam i jestem w dobrych rękach, a czuć się spokojnie i ufać człowiekowi któremu poniekąd powierzamy swoje życie to najcenniejszy skarb!!!

Mam już za sobą pierwszy tydzień po operacji.
Każdego dnia czuje się lepiej :)
Wszystko spokojnie wytłumaczył, cały czas mnie mocno dopinguje! :)

opinnie pisal chyba sam lub jego znajomi.Pacjentów traktuje przedmiotowo liczy sie tylko kasa.Wypisuje nielegalnie mnostwo recept na srodki psychotropowe typu nasen,ketrel stinlox i wiele inych z tej gropy.Morze ktos sie wezmie za niego bo zamiast pomagac niszczy ludzkie zycie.Tak jak napisalam liczy sie tylko kasa.Jagoda

wspaniały lekarz. jestem bardzo zadowolona z jego podejścia i do chorego, tu piszę o swoim tacie i do rodziny chorego. kompetentny, rzeczowy, dobry fachowiec i wspaniały człowiek.

Wspaniały człowiek...mało takich w tym naszym popieprzonym życiu...z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć ..POLECAM...Dziękuje panie doktorze poraz kolejny za pomoc.))))..a przede-wszystkim bardzo grzeczny i kulturalny.. nie wiem z kąd te negatywne opinie..a pragnę dodac że publicznie także korzystaliśmy z pomocy Pana doktora i takze duży szacunek.)))Bardzo dziękujemy .Ewelina J.

Jeśli chodzi o zachowanie to prostak. Nic nie mówi, ucieka przed pacjentami i rodziną, zamyka się w pokoju gdy ma dyżur w szpiatalu, gdy się go złapie w końcu to rozmawia jak filozof-moralizator, który jest najmądrzejszy a tak na prawdę to najwięcej to robi szumu. Jeśli chodzi o fachowość to nie wiem, ale w takich chorobach psychika pacjenta jest bardzo ważna, na odstrzał

wspaniały lekarz i fachowiec bardzo polecam.

wspaniały lekarz i fachowiec bardzo polecam.