lekarz Robert Jagiełło

Wszystkie pozytywne opinie chyba pisał o sobie sam lekarz. Prezentuje swoją wyższość nad pacjentem przy okazji traktując ich przedmiotowo.Nie można od niego uzyskać żadnych informacji o chorobie,ciągle gdzieś biegnie,nie stać go aby na chwilę usiąść przy człowieku chorym na śmiertelną chorobę.Jest arogancki i niegrzeczny.Tu nie ma dla pani miejsca ani leczenia proszę opóścić łóżko,bo czeka następny pacjent-to słyszą ludzie skierowani na operację ze szpitali państwowych.

Wszystkie pozytywne opinie chyba pisał o sobie sam lekarz.
Prezentuje swoją wyższość nad pacjentem przy okazji traktując ich

Najwspanialszy lekarz jakiego miałam okazję poznać,bardzo mi pomógł i mogłam zawsze liczyć na pomoc, ma świetne podejście dzieki niemu zmieniłam podejście do lekarzy, zawsze ma czas i potrafi wszystko wytłumaczyć i uwarzam że ma prawdziwy dar do tego corobi szkoda że jest tak mało takich lekarzy.Zawsze bede wdzięczna za pomoc i okazane serce.Nie ma słów podziwu,poprostu super.Bardzo dziękuje Panie Doktorze! Agnieszka S.

Bardzo dobry lekarz!!!!! Jak bym miała wybrać drugi raz wybrałabym jego bez dwóch zdań Miły kompetentny bardzo przyjemny Dbający o pacjenta i jego rodzine Polecam go!

Nie wiem skąd te opinie. Ja z tym lekarzem miałam do czynienia obecnie. Nie chciał udzielić mi żadnych informacji. Dnia poprzedniego dowiedziałam się że mam złośliwego raka. Rodzinie powiedział że już wszystko powiedział i niebędzie się powtarzał. Notorycznie nie zjawia się na obchodach. Z pacjentem rozmawia w przelocie i nie chce tłumaczyć. Jest arogancki, niegrzeczny i zapatrzony w siebie. Jestem przerażona postawą tego lekarza i zszokowana tym co opisali inni pacjenci. Jakby była to zupełnie inna osoba. Kompetencji nie oceniam, ale postawę w stosunku do pacjenta. Chciałabym zobaczyć drugie oblicze tegoż lekarza. To ludzkie, pełne zaangażowania i powołania. Bardzo.

najlepszy lekarz z jakim mialam styczność, uprzejmy, poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje a nie odwrotnie... słucha, odpowiada na pytania wyczerpjąco i umie nawet w tragicznych momenatch wyprowadzić człowieka ze stanu totalnego załamania... dobry człowiek!!!

Aż nie mogłam uwierzyć, że naprawdę jet dr chirurgiem . Cudowny , cudowny cudowny człowiek i lekarz. To sie nazywa praca z powołania. Bardzo chętnie poświecą czas pacjentom , wszytko tłumaczy , kompetentny, solidny!!! Polecam

Wspaniały lekarz! Wspaniały Człowiek! Mój pierwszy z nim kontakt - 14 lat temu, miałam wtedy 24 lata, rozpoznanie - ziarnica złośliwa. To co wtedy zrobił dla mnie pamiętam do dziś i będę pamiętać. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję! Polecam, bo lepszego fachowca i lepszej opieki nie spotkałam już w dalszym toku leczenia.

kompetentny - cierpliwy - zawsze znajduje czas dla pacjenta - bardzo dba o bezbolesność w trakcie i po zabiegu chir. - wspierający - odpowiada na każde pytanie dotyczące stanu pacjenta sposobu leczenia. POLECAM. ZŁOTE RĘCE I ZŁOTE SERCE.

Doktor którego mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Zawsze znajdujący czas dla pacjentów, inteligentny, kompetentny, patrafiący wesprzeć "na duchu".... i jedyne czego szkoda, to tego że tak świetnych lekarzy mamy tak mało:) Ja tak profesjonalnego i sympatycznego lekarza spotkałam po raz pierwszy.

Doktor którego mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.
Ja tak profesjonalnego i sympatycznego lekarza spotkałam po raz pierwszy.