Robert Knaś

Psychiatra

3,4
3,9
2,9

Mam mieszane wspomnienia odnośnie tego lekarza. Leczyłem się u niego kilka lat temu na depresję. Same wizyty były dość profesjonalne i miłe. Żaden z przepisanych przez niego leków nie był w stanie w 100% rozwiązać problemu i dopiero jak poszedłem do lekarza na NFZ dostałem odpowiedni lek. Możliwe jednak, że to nie była jego wina i każdy psychiatra zapisałby takie leki. Pamiętam jednak, że wiele razy spóźniał się poważnie na wizyty i jako że gabinet był zamknięty, musiałem czekać na schodach na ulicy. W samym gabinecie na ul. Traugutta zero ...

na ulicy.
W samym gabinecie na ul. Traugutta zero komfortu, małe krzesło w rogu, kompletnie nie nadające się do rozmów o stanie psychicznym.
Gdy spotkania zaczęły sprowadzać się niemal wyłącznie do wypisania recepty, zapytałem, czy wystawi mi receptę bez konieczności płacenia za całą wizytę, bo ta choroba zaczynała mnie dużo kosztować (120zł za wizytę + leki, bynajmniej nietanie). Odmówił, więc się pożegnaliśmy. Zapisałem się do lekarza z NFZ, wizytę dostałem po około tygodniu (!) i został mi przepisany lek, który szczęśliwie zakończył tą ponurą chorobę.

Nie do wiary ile ten człowiek może poświęcić czasu choremu. Stale pod telefonem nawet późno w nocy. Mam nadzieję, że mi pomoże w moim mega zakręcie życia, bo można stracić nadzieję na lepsze jutro w takim stanie, w jakim jestem. Zaczynam dopiero być pod jego opieką a zatem tylko mogę ufać, że damy wspólnie radę...

uwaga na niego może dobrze rozmawia,ale leczy słabo,naciąga ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// NIE POLECAM

uwaga na niego
NIE POLECAM

To już kolejny mój specjalista z dziedziny psychiatrii,muszę przyznać,że wydaje się godny zaufania i kompetentny.Leczyłam się na depresję,jako jedyny ów dr dał mi skierowanie na tomografię,być może to zmieni kierunek leczenia.

Rewelacyjny lekarz, wzbudzający zaufanie, rzeczowo podchodzi do problemu, nie ładuje leków ot tak sobie, stale pod telefonem,znajduje czas choćby od razu lub na drugi dzień gdy jest taka potrzeba. Trochę wysoki koszt wizyty, no ale pomaga mi bardzo, więc muszę odżałować... Serdecznie polecam.

Dobry lekarz, pomógł starsztej (89 lat) osobie. jednak żądanie 180,- do 200,- zł za wizytę u chorego to przesada. To się nazywa pazerność.

witam, Lekarza ocenia z pozycji NFZ bo takie wizyty lekarskie odbyłam.Powiem szczerze nie jestem wymagajaca lecz rozmowa trwała może 5 minut i lekarz nie potrafił wyjaśnic nic ,chwilę porozmawiać jego stwierdzenie"da sobie Pani radę"

miałam problemy z zburzeniami chodzenia na tle psych. szukałam pomocy przez kilka lat, poznałam chyba wszystkich psychiatrów w poznaniu, ale dopiero on mi pomógł.

Super lekarz.mily i zna sie na swojej pracy a do tego przystojny

Super lekarz.mily i zna sie na swojej pracy a do tego przystojny

Wiecznie spóźniający się człowiek! Takie zachowanie świadczy o braku profesjonalizmu i lekceważeniu drugiego człowieka oraz jego czasu.