lekarz Robert Kucharski

Neurolog

To jest bardzo sumienny lekarz. Ustalanie na co jest chory mąż mąż zajęło nam ponad pół roku. Lekarz dawał skierowania na badania, mąż był w szpitalu. Tam rozpoznano chorobę i wydawało się, że zaczynamy leczenie. Leczenie okazało się nieskuteczne. Doktor Kucharski nie dawał za wygraną. Dalsze badania i zmiany leczenia. Po długim czasie udało się włączyć leczenie skuteczne. Teraz już wiem, że wcześniejsze diagnozy były omyłkowe. Lekarza polecam za niebywałe zaangażowanie i skuteczność leczenia. Opinię napisałam myśląc o umieszczonej wcześniej. Każdy lekarz może się mylić. Chodzi o to żeby dalej szukał. Jeśli doktor kierował Państwa do szpitala to tylko świadczy o jego dokładności. To jest bardzo dobry lekarz

Przyniosłam badania ze szpitala, m. in. tomografię, po których zdiagnozował u męża wodogłowie normotensyjne i stwierdził, że mąż kwalifikuje się do zastawki. Dał skierowanie do szpitala na neurologię. Okazało się, że to MSA P, absolutnie wykluczono wodogłowie nortmotensyjne. Nieprzyjemnego wrażenia dopełnił fakt, że kiedy chciałam wytłumaczyć,że zauważyliśmy powłóczenie lewą nogą, przerwał mi, mówiąc: "teraz ja mówię". Następnie, po kilku minutach :"dlaczego pani mi nie mówi, że mąż powłóczy lewą nogą?". Dobrze jak lekarz ma poczucie własnej wielkości, ważności no i oczywiście WARTOŚCI! Tyle tytułem opinii.

Panie Doktorze. Bardzo dziękujemy za leczenie naszego taty i za dużo serca okazanego rodzinie. Życzymy wszystkiego najlepszego na święta

Perfekcjonista , podchodzi do pacjenta kompleksowo ,posiada dużą wiedzę i potrafi to wykorzystać badając chorego.Bardzo dokładny i uporządkowany .Mogę polecić z czystym sumieniem.

Lekarz bardzo zaangażowany w swój zawód. Prawdziwy pasjonat. Umie rozpoznać i leczyć i do tego umie rozmawiać. Potrafił nas zaangażować w opiekę nad naszym tatą, rozmawiał z każdym po kolei i nauczył bardzo wielu rzeczy. Umie pochwalić i umie wystłumaczyć dlaczego rozbiliśmy nie tak jak trzeba. Polecamy całą rodziną. Syn Pana Jerzego

Bardzo zaangażowany w leczenie. Zajmuje się pacjentem w całości. Interesuje się wszystkimi chorobami i ich leczeniem. Potrafi wytłumaczyć jak są leczone. Zdecydowanie jest dokładniejszy od wielu innych lekarzy. Na początku może się wydawać ostry. Im dłużej się leczy tym fajniejszy kontakt. Pacjent czuje się lepiej i bezpieczniej. Super lekarz. No i co najważniejsze bardzo skuteczny

Jestem ciekawa skąd te negatywne opinie. U lekarza leczę się od wielu lat. Poleciłam go wielu znajomym i obcym i nikt nie narzekał za to wiele osób dziękowało. Ja polecam bardzo

Zdecydowany człowiek ale wie co robi. Tłumaczy dużo i w zrozumiały sposób. Wizyta podobała mi się. Na efekty leczenia poczekam ale wydaje mi się, że będzie dobrze

U Pana Doktora dowiedziałam się nie tylko na co choruję. Wiem bardzo dużo o chorobie, jak sobie radzić, po co takie leki. Wiem znacznie więcej niż kiedyś. Radzę każdemu kto chce się leczyć tego lekarza

Dzisiaj byłam u tego lekarza z moją mamą. Jako pierwszy dowiadywał się o wszystkie lekarstwa i choroby na jakie mama choruje. Dokładnie zbadał. Dużo tłumaczył. Mama nie była zadowolona bo dowiedziała się, że będzie musiała dużo pracować z lekarzem, żeby było lepiej a chciała tylko dostać lekarstwo. Lekarz nie obiecywał niczego tylko to, że będziemy się razem starali. Naprawdę budzi zaufanie. Polecam