lekarz Robert Kucharski

Neurolog

Jestem pod wielkim wrażeniem. Jako opiekunka z domu opieki przyjechałam z pacjentką. Bardzo dokładny lekarz. Zdecydowanie spokojny ale wymagał odpowiedzi na swoje pytania. Wytłumaczył dość dużo w tak krótkim czasie. Będe namawiała do leczenia u tego doktora

Świetny lekarz. Poświęcił nam bardzo dużo uwagi. Nie wierzyliśmy w jego jego diagnozę a okazało się, że we wszystkim prawie miał rację. Leczenie bardzo skuteczne. Rady bardzo pomagają zrozumieć chorobę. Uczciwie mówi, ile może zrobić, czego się nie da i nad czym trzeba będzie bardzo długo pracować. Polecam gorąco

Uważam, że to bardzo dobry lekarz. Chodzę do niego od wielu lat. Biorę coraz mniej leków - tylko te niezbędne. Wiem po co się leczę i że będzie to rwało długo. Może zawsze. Ale chcę się leczyć u tego lekarza

Mąż się leczy od dłuższego czasu - mam wrażenie, że lekarz uczynił sobie z niego źródło stałego dochodu, bez jakichkolwiek rezultatów, wręcz przeciwnie - uzależniając od podawanych leków. Chory człowiek jednak mu ufa, omotany przez niego. O podejściu do rodziny lepiej nie wspominać...

Jest doświadczonym lekarzem posiada nie tylko wiedzę i umiejętności ale również intuicję.Bez chwili zastanowienia powierzę w jego ręce swoje zdrowie.

Zdecydowanie polecam. Nie trzeba komentować tej opinii. Bardzo dobry doktor

Zdecydowanie polecam. Nie trzeba komentować tej opinii. Bardzo dobry doktor

Bardzo dobry lekarz. Cieszę się że trafiliśmy do niego z polecenia. Stan mojej mamy jest teraz bardzo dobry

Prywatnie byłem u lekarza ze sobą, swoją matką i teraz ze swoją córką. Za każdym razem bardzo dokładny i stosował skuteczne leczenie. Polecam. Myślę, że to bardzo dobry lekarz

a wiec reasumując : czy spełnia moje oczekiwania- zdecydowanie nie, podchodzi bardzo szablonowo do pacjenta. czy jest kompetentny - wiedzę ma, ale tylko dla siebie. czy jest uprzejmy - no tego, to przydało by się go nauczyć i to jak najszybciej, bo nie młody już jest, a jak wiadomo z wiekiem ciężko się czegoś nowego nauczyć. Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu - konkretnie to zbywa pacjenta a jeszcze szybciej opiekuna. Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia - z tym to jest tak jak by ślepy tłumaczył daltoniście że niebo ...

a wiec reasumując :
czy jest kompetentny - wiedzę ma, ale tylko dla siebie.
Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia - z tym to jest tak jak by ślepy tłumaczył daltoniście że niebo jest niebieskie czyli a kto to wie czy tłumaczy, mówi coś.
Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego - na tyle ile morze.
Czy wzbudza zaufanie - zastanawiam się czy wie że nie.
Czy polecił byś tego lekarza znajomemu - o nie, tego nie zrobię nawet wrogowi.

Ale niespodzianka. Doskonały lekarz. Polecili nam znajomi którzy leczą u Niego swojego tatę. Bardzo dokładny. Dużo informacji. Jesteśmy uprzedzeni o problemach i planach leczenia naszej mamy. Znajomi kazali ocenić lekarza na tej stronie co robię razem z nimi. Polecamy bardzo, bardzo