lekarz Robert Kucharski

Neurolog

Jedyne co moge powiedzieć, to to że lekarz jet NIEGRZECZNY!!!! Zachowanie wobec opiekunów osoby chorej jest KARYGODNE!!!!! Rozpatruję napisanie na niego skargi do Izby Lekarskiej.

Rozpatruję napisanie na niego skargi do Izby Lekarskiej.

Lekarz sprawdził wszystkie lekarstwa i rozmawiał o wszytskich chorobach. Ustalił leczenie wielu chorób. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że tata ma cukrzyce i nadciśnienie. Namówił lekarza rejonowego do zajęcia się tatą. Bardzo dokładny. Tata czuje się bardzo dobrze. Całą rodziną wiemy jak się nim zajmować

Fajny lekarz trafił się mojemu ojcu. Jestem bradzo zadowolony

Fajny lekarz trafił się mojemu ojcu. Jestem bradzo zadowolony

po pierwszej wizycie u pana dr byłam bardzo zdenerowana jego zachowaniem, był opryskliwy wobec osoby opiekującej się chorym.Zachowanie lekarza wymaga grzeczności!

Bradzo dobry lekarz. Nie mam nic więcej do dodania poza tym że fachowiec. Zna się na swoim fachu. Polecam

zdecydowanie polecam. w koncu ktoś odstawił leki, od których byłam uzależniona latami. wiem co mi jest, wiem co mam brać. wierzę temu lekarzowi

Nie mam nic do dodania poza tym, że polecam Pana Doktora każdemu kto ma problemy ze starszymi rodzicami

Bardzo fajny lekarz. Dobrze mi się z Nim rozmawiało. Tłumaczył chorobę i leczenie. Lubi konkretną rozmowę i to widać

Pan Doktor leczy bliską mi osobę. Zajmuje się Nią Bardzo seredecznie i dokładnie. Pomaga zawsze gdy jest to potrzebne. Polecam bardzo innym

Trafiłam do tego lekarza ze swoją mamą. Wcześniej była leczona gdzie indziej. Pomógł i w leczeniu i w zrozumieniu choroby mamy. Jestem Mu wdzięczna i polecam wszystkim