lekarz Robert Kucharski

Neurolog

Chodziłam do niego w Żninie - był moją ostatnią deską ratunku i okazało się, że pomógł. Stwierdził nerwicę i dobrał leki, które brałam rok - jestem już po odstawieniu póki co nawrotów nie ma. Pomógł bardzo i wspierał. Kompleksowy wywiad. Jako lekarz silna osobowość - może czasem przeszkadzać, ale idzie się przyzwyczaić. Nie naciąga, jeśli widzi, że wszystko jest oki to kończy leczenie i wizyty. Mogę go polecić.

Trafiliśmy do tego lekarza skierowani w desperacji kiedy nic nie pomagało a syn czuł się coraz gorze od wielu lat. Kilka razy zmienialiśmy leki, kilka razy musieliśmy być na wizytach. Pan doktor zawsze pomagał, namawiał syna do cierpliwego brania leków, tłumaczył co się dzieje i dlaczego. Jest bardzo dobrze. Tyle lat cierpienia i jednak może być dobrze. Dziekujemy

To jest bardzo sumienny lekarz. Ustalanie na co jest chory mąż mąż zajęło nam ponad pół roku. Lekarz dawał skierowania na badania, mąż był w szpitalu. Tam rozpoznano chorobę i wydawało się, że zaczynamy leczenie. Leczenie okazało się nieskuteczne. Doktor Kucharski nie dawał za wygraną. Dalsze badania i zmiany leczenia. Po długim czasie udało się włączyć leczenie skuteczne. Teraz już wiem, że wcześniejsze diagnozy były omyłkowe. Lekarza polecam za niebywałe zaangażowanie i skuteczność leczenia. Opinię napisałam myśląc o umieszczonej wcześniej. Każdy lekarz może się mylić. Chodzi o to żeby dalej szukał. Jeśli doktor kierował Państwa do szpitala to tylko świadczy o jego dokładności. To jest bardzo dobry lekarz

Pan Doktor opiekuje się moją rodziną. Rozpoczeliśmy leczenie od mojej babci. Potem leczył moją mamę i tatę. Teraz leczy moją cicię. Po pierwsze leczy skutecznie. Po drugie zawsze wyjaśnia co robi i dlaczego. Po trzecie wyjaśnia, że leki to nie wszystko. Zajmuje się pacjentem w całości a nie tylko jako neurolog. Oprócz tego zajmuje się cała naszą rodziną i wyjaśnia jak postępować. Na końcu udzielił wielu bezinteresownych rad w zupełnie innych sprawach zdrowotnych. Polecam tego lekarza

Od roku chodzę do doktora i ufam mu jak mało komu. Leczę chorobę z którą przyszłam a do tego radzę się w wielu innych. Nie tylko w kwestii zdrowia bo na ten temat doktor ma wiedzę niewyczerpaną. Ale stał się też doradcą "życiowym". To po prostu mądry i fajny człowiek

Lekarz jest bardzo dokładny. Bada i czyta wszystkie dokumenty, przegląda wszystkie leki, dużo odstawia i zmienia, zna się na tym co robi. Godny polecenia

Cenię za kompetencje,wiedzę i poczucie odpowiedzialności.Dziękuję za diagnozę i skuteczne leczenie("wróciłam z wyspy bólu i rozpaczy").Myślę że Pan doktorze,ja także zdajemy sprawę że nasze relację nie należały do łatwych bo jestem pacjentem nie pokornym.I jeszcze ważna rzecz poczucie bezpieczeństwa kiedy się wie że gdy jest problem można zadzwonić i Pan ten telefon odbierze.

a wiec reasumując : czy spełnia moje oczekiwania- zdecydowanie nie, podchodzi bardzo szablonowo do pacjenta. czy jest kompetentny - wiedzę ma, ale tylko dla siebie. czy jest uprzejmy - no tego, to przydało by się go nauczyć i to jak najszybciej, bo nie młody już jest, a jak wiadomo z wiekiem ciężko się czegoś nowego nauczyć. Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu - konkretnie to zbywa pacjenta a jeszcze szybciej opiekuna. Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia - z tym to jest tak jak by ślepy tłumaczył daltoniście że niebo ...

a wiec reasumując :
czy jest kompetentny - wiedzę ma, ale tylko dla siebie.
Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia - z tym to jest tak jak by ślepy tłumaczył daltoniście że niebo jest niebieskie czyli a kto to wie czy tłumaczy, mówi coś.
Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego - na tyle ile morze.
Czy wzbudza zaufanie - zastanawiam się czy wie że nie.
Czy polecił byś tego lekarza znajomemu - o nie, tego nie zrobię nawet wrogowi.

Dziękuję za opiekę nad moją mamą.Pana profesjonalizm i zaangażowanie sprawił, że z ogromnym zaufaniem podchodzimy do Pana giagnoz i opini. Dzięki takim lekarzom jak Pan wraca wiara w ludzi i sens życia. Realizacji marzeń, sympatycznych pacjentów i wspaniałych zdjęć z podróży życzy córka Sabiny M-P z Bydgoszczy.

Dzisiaj byłam u tego lekarza z moją mamą. Jako pierwszy dowiadywał się o wszystkie lekarstwa i choroby na jakie mama choruje. Dokładnie zbadał. Dużo tłumaczył. Mama nie była zadowolona bo dowiedziała się, że będzie musiała dużo pracować z lekarzem, żeby było lepiej a chciała tylko dostać lekarstwo. Lekarz nie obiecywał niczego tylko to, że będziemy się razem starali. Naprawdę budzi zaufanie. Polecam