lek. med. Robert Kulik

Ginekolog

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.

Bardzo polecam Pana doktora, rewelacyjne i fachowe podejście do pacjentek i dzidziusia 😉, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, szczery i bardzo kompetentny.

specjalista godny polecenia.Dokladny wywiad pacjentki,kompleksowe podejście.Polecam.

Lekarz godny polecenia!!!Miałam problem i Pan dr zajął się mną profesjonalnie.

Lekarz godny polecenia!!!Miałam problem i Pan dr zajął się mną profesjonalnie.

Nie zgadzam sie ze zdaniem ze dr kulik leci na kase. Odkad mnie prowadzi ( a to juz pare lat ) wypisuje tanie leki, zleca badania na nfz, jezeli chce zrobic u niego badania np do antykoncepcji to zawsze zaznacza,ze u niego jest drozej, bo po probki przyjezdza kurier i na miescie te same badania zrobie taniej. Poza tym doktor tlumaczy co mi dolega tak dlugo az ma pewnosc ze go rozumiem i nie jest drogi jak na warszawskie ceny a czasem cos spusci czy zrobi za darmo. Dlatego chodze do niego od lat i wydaje mi sie ze poprzednia oppinia o doktorze jest mocno naciagana, bo nie sadze zebym byla jedyna pacjentka ktora doktor tak dobrze traktuje :) sorki za brak polskiej czcionki :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana