Robert Makuch

2,9

Odradzam tego stomatologa zdecydowanie, pobiera duże koszty za naprawę zębów i jest mało profesjonalny.

KATASTROFA(uprzejmość to chyba słowo o którym ten Pan nigdy nie słyszał,przeświadczony o swojej nieomylności innych lekarzy ma .......daleko,tylko krytykuje.)JAKI człowiek taki LEKARZ!!!!

Leczenie w porzadku, cena brak slow. Mysle ze przez to iz mieszkamy w innmym kraju, cena jest 2 - 3 krotnie wyzsza. Leczy moze i dobrze aczkolwiek po wizycie pozostaje niesmak. Podsumowujac PROFESJONALNY ZDZIERCA

Leczy moze i dobrze aczkolwiek po wizycie pozostaje niesmak.
Podsumowujac PROFESJONALNY ZDZIERCA

Kompetentny lekarz.Zawsze przyjmie pacjenta z bolącym zębem.Gorąco polecam.

Kompetentny lekarz.Zawsze przyjmie pacjenta z bolącym zębem.Gorąco polecam.

Podzielam zdanie osob wyzej. ZDIERCA!!! Wlasciwie nie wiadomo za co placi sie pieniadze. Trzy lata temu przy pierwszej wizycie za czyszczenie kamienia wzial ode mnie 50zł, a przy kolejnej (gdy dowiedzial sie, ze mieszkam w Anglii) 100zl. Zdacydowanie nie polecam.

H.... NIE LEKARZ!!!! ODRADZAM!!!! 3 RAZY REKLAMACJA, A POTEM MOWI ZE TRUDNE ZĘBY DO LECZENIA,HEHEHHEE

Znam Pana doktora od pewnego czasu,wizyta u doktora to czysta przyjemność i zapewniam,ze nic nie boli.Polecam wszystkim szczególnie osobom,które chcą by zajęto sie nimi kompleksowo.

Bardzo uprzejmy miły kompetentny i bardzo przystojny lekarz.Gorąco polecam!

Bardzo uprzejmy miły kompetentny i bardzo przystojny lekarz.Gorąco polecam!

zgadzam się z poprzednim komentarzem...przewleka leczenie znajdując coraz nowe ubytki. Za wizyte zdziera 3x normalnej stwaki w mieście u innych stomatologów. Zaczynając leczenie u niego na początek proponuje wziąć ze sobą 600zł....a to tylko początek.

powiem tyle zdzierca pieniędzy.wymyśla ceny za usługi na poczekaniu codzień coraz wyzsza,za tą sama usługę.kompetetny ale do niego to tylko z milionami