lekarz Robert Małecki

Nefrolog, Internista

Od kilkunastu lat jestem pacjentką Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego z powodu choroby nerek. Dotychczas leczyłam się u urologów i zawsze spotykałam się z wielką wiedzą, kulturą i zaangażowaniem lekarzy. Rok temu miałam operację - usunięto mi lewą nerkę. Kilka miesięcy po operacji dostałam od urologa skierowanie do nefrologa, aby skonsultować wyniki badań i ewentualnie otrzymać jakieś wskazówki - jak żyć - bez nerki. Sugerując się opiniami internautów wybrałam doktora Małeckiego, a ponieważ w szpitalu wyznaczono mi termin na grudzień (w styczniu), postanowiłam pójść do niego prywatnie, do Kolmedu. Jakież było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałam się, że skoro mam usuniętą nerkę, to jestem zdrowa i niepotrzebnie zawracam głowę doktorowi. Doktor Małecki powiedział mi wprost, że mógłby porozmawiać ze mną o diecie, o możliwości pojawienia się kamieni w drugiej nerce, ale nie ma czasu (prywatna wizyta za pieniądze!) i żebym sobie poczytała w Internecie, po czym wprost zasugerował, abym sobie poszła. Chyba nie jest on dobrym lekarzem, z kulturą nie ma nic wspólnego. A zainteresowanie pacjentem? Mam wrażenie, że trochę się pomylił ze swoim "powołaniem". Opisuję tę sytuację prawie pół roku po fakcie. Emocje opadły, ale zachowanie pana Małeckiego pozostanie niezapomniane.

Konkretny człowiek na konkretnym miejscu.

Konkretny człowiek na konkretnym miejscu.

Serdecznie polecam. Profesjonalista w każdym calu. Poza wiedzą, wielka kultura i szacunek dla pacjenta. Pozdrawiam

Pozdrawiam

świetny najlepszy w Polsce lekarz od nerk

świetny najlepszy w Polsce lekarz od nerk

Nie zamieniłabym go na innego nefrologa. Polecam wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem.

lekarz wspanialy, kompetentny mnie bardzo pomogl a bylo ze mna bardzo zle, polecam Pana Doktora kazdemu

Leczę się u Pana Doktora już prawie 6 lat i nie zmierzam tego zmieniać. Rzeczowy, otwarty, nie owija w bawełne a przede wszystkim kompetentny. Polecam!!!!