Specjalista najwyższej klasy: niezwykle kompetentny, konkretny i zaangażowany, a przy tym sympatyczny i świetnie zorganizowany (profesjonalizm, punktualność, rzeczowość przy ustalaniu terminów i ich dotrzymywanie). Zabieg usunięcia dużego znamienia barwnikowego u dziecka przebiegł znakomicie. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Niema takich słów którymi można by opisać tego człowieka operował moją córkę ok 10 razy w tym przeprowadził przeszczep skóry po bardzo poważnym poparzeniu w moich oczach ten człowiek jest poprostu geniuszem o sercu tak wielkim jak cały świat gdy pierwszy raz podszedł do mnie mówiąc że to on będzie operował moją córkę tłumacząc mi jakie można zrobić przeszczepy i który będzie lepszy powiedział słowa których nie zapomnę do końca życia obiecuje pani że włorze całe swoje serce i całą swoją wiedze aby uratować życie p córki i zrobił to dziś mineło 5 lat od tych operacji i nie ma po przeszczepie śladu po poparzeniu też nie wielki z moich słów wiadomo że zrobił to oczywiście bezpłatnie najlepszy lekarz na świecie WDZIĘCZNOŚĆ JEST PAMIĘCIĄ SERCA OD WCZORAJ AŻ DO DZIŚ POZDRAWIAM

Bardzo dobry specjalista, a przy tym wspaniały człowiek. Dzięki umiejętnościom doktora nasza córka nie będzie miała blizny po zabiegu. Dziękujęmy bardzo!

dziekuje panie doktorze w imieniu mojej córci roksanki za wykonanie przeszczepu i cieszymy sie ze znów moja ksieżniczka jest usmiechnieta .polecam doktor godny zaufania

doktor godny zaufania

Lekarz-rewelacja!!! Jako jedyny podjął się operacji której inni lekarze się po prostu bali.Dzięki niemu moja córka odzyskała wiarę w siebie!!!Dziękujemy Panie Doktorze,z całego serca.Do podziękowań dołączają się dziadkowie,przyjaciele,znajomi, i wszyscy którzy widzą że moja córka wreszcie się uśmiecha!!!!llllll

W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć lekarza, o którym bez wahania można powiedzieć - to człowiek kompetentny, uprzejmy, godny zaufania - lekarz z POWOŁANIA - taki z całą pewnością jest dr Mieżyński - dziękujemy Panie DOKTORZE.Nowy Sącz.

Jestem bardzo zadowolona z dr Roberta, który wykonał zabieg ponad 2 tyg. u mojej córki. Dziś mogę powiedzieć ,(co najważniejsze) że diagnoza była od samego początku trafna, natomiast ślad jaki pozostał po zabiegu jest minimalny - kreseczka ;). Jest to lekarz z POWOŁANIA, o wysokiej kompetencji, kulturze osobistej, a co godne uznania to fakt, iż jest człowiekiem-altruistą - najważniejsze jest dla niego dobro i komfort psychiczny pacjenta. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza!!! Polecam w 100% :)

Miałam okazje spotkac Doktora w Prokocimiu, gdzie zajął się palcem naszej córeczki. Niezwykle serdeczny, sympatyczny człowiek zjednukjy sobie zaufanie dziecka , ale zarówno kompetentny i niezwykle rzetelny lekarz. Gorąco polecam, gdyz uważam ze to lekarz z powołania, a takich teraz to nalezy ze swieczka szukać

wspaniały lekarz i dobry człowiek,u mojego 1,5 rocznego synka Wojtusia przeprowadził zabieg rozdzielenia paluszków u obu rączek.Zaangażowanie i troska doktora Roberta o małego pacjenta są naprawdę godne podziwu.Ja zaufałem i jestem Mu wdzięczny,więc z czystym sumieniem polecam tego wspaniałego specjalistę.Dziękuję w imieniu własnym i Wojtusia.

Doktor Mieżyński przeprowadził dwa zabiegi u mojego synka.Jestem bardzo zadowolone małego nic nie bolało nie musiał przyjmowac leków przeciw bolowych.Doktor z pwołania miły,serdeczny.Dziekuje panie doktorze w imieniu Kacperka.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Robert Wilk

scanmed
medicina

Anna Chrapusta

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14