lekarz Robert Moreń

2,7
2,6
2,9
2,7

bardzo przykre doświadczenie z tym lekarzem, ogromny brak współczucia i empatii w stosunku do pacjenta, wyszłam załamana

Dr Moreń świetny specjalista i konkretny lekarz, pomógł nam bardzo, operował mojego tatę. Lekarz godny polecenia.

Świetny fachowiec,trafna ocena stanu choroby,potrafi zrozumiale przedstawić terapie i dalsze leczenie.Zawsze można porozmawiać.Gorąco polecam .Więcej takich lekarzy a życie będzie łatwiejsze.

Mam nieco mieszane odczucia ale z przewagą pozytywnych. Byłem u tego lekarza wielokrotnie. Na duży plus dla niego zasługuje to, że nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem. Zawsze zlecił jakieś badania lub wykonał je sam. Nie mam zastrzeżeń do jego kompetencji. Raz bywa całkiem sympatyczny, a innym razem zdecydowanie mniej. Dlatego też uprzejmość oceniam najniżej. Poza tym polecam.

Nieuprzejmy, arogancki, gburowaty. Nie polecam. Byłem po raz pierwszy i ostatni raz u tego lekarza. Kiedy chciałem w dwóch zdaniach powiedzieć z jakim problemem przychodzę - przerwał mi pytaniem "objawy , jakie objawy". Kiedy zwróciłem się z prośbą o przejrzenie wyników ostatnich badań, które wziąłem ze sobą - spotkała mnie kolejna reprymenda "czy pan rozumie co to znaczy objawy?". Zdenerwowany powiedziałem, że oczekuję odrobiny uprzejmości - pan doktor Moreń stwierdził, "nie ma pan aureoli nad głową". Nie mam aureoli to prawda. Nie wiem jakie medyczne kompetencje ma pan doktor Moreń. ...

Nie wiem jakie medyczne kompetencje ma pan doktor Moreń. Wiem natomiast, że jest człowiekiem wyjątkowo nieuprzejmym. Zrezygnowałem z wizyty.

Bardzo uprzejmy i pełen empatii lekarz. Starał się rozładować napięcie pacjenta, oraz pocieszyć. Działa rutynowo, ale to nie wada. Zabieg biopsji przeprowadzony profesjonalnie. Naprawdę godny polecenia.

Nie polecam. Arogancki, nieprzyjemny, zero empatii w stosunku do pacjenta. Na dodatek najwyraźniej niedostatecznie kompetentny skoro zlecając i wykonując biopsję przepisuje antybiotyk dopiero po jej wykonaniu, a nie ok. 3 dni wcześniej żeby oszczędzić pacjentowi nieprzyjemności i komplikacji w postaci zapalenia pęcherza i dróg moczowych. Finał: 40 stopni gorączki, hospitalizacja i 2 tyg. antybiotykoterapii :( Boże chroń nas od takich lekarzy!

Byłem kilka razy w gabinecie u dr. Morenia przychodni "Conti-Medica" w minionych latach i bardzo się rozczarowałem. Jest lekarzem nieuprzejmym, robiącym badanie USG bez objaśniania pacjentowi co widzi. Kierował mnie na nieudane i bolesne badania dodatkowe zupełnie niepotrzebnie. Nie polecam.

Godny polecenia. Brak adresu przychodni i godzin przyjęć nowych chorych. Nie wiem gdzie przyjmuje w Warszawie i w Otwocku, a może jeszcze gdzie ?

Kompetentny lekarz, dosyć dobrze tłumaczy chorobę. Leżałem na jego oddziale przez 3 dni i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dr Moreń jest uprzejmy i z pewnością godny polecenia.