lekarz Robert Moreń

2,7
2,6
2,9
2,7

Dr Moreń to specjalista w każdym tego słowa znaczeniu. W przystępny sposób tłumaczy chorobę i planowane leczenie. Lekarz godny polecenia.

Doktor Moreń to dobry lekarz, który sprawnie wyleczył moją dolegliwość. Jedyne rzecz, do której mogę sie przyczepić, to że lekarz był trochę oschły w rozmowie.

Bardzo dobry fachowiec. Szybko i trafnie zdiagnozował moje schorzenie i wprowadził odpowiednie leczenie. Szczerze polecam!

Witam byłam na wizycie u tego lekarza jeszcze nie mogę uwierzyć w to co usłyszałam, lekarz traktuje pacjenta jak piąte koło u wozu, złośliwie komentuje jakiekolwiek pytania i zapytania odnośnie danej dolegliwości.Odniosłam wrażenie że niepotrzebnie panu doktorowi zabieram czas.Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Na prawdę szkoda słów.

Szybkie i kompleksowe leczenie BPH. Lekarz był uprzejmy i poświęcił na mnie dokładnie tyle czasu ile trzeba, co jest zaletą, a nie wadą, dla kogoś, kto bez zbędnego gadania chce szybko powrocic do pelni sił.

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy nt dr. Morenia. Jest to świetny specjalista, zarowno podczas wizyt prywatnych jak i publicznych. Najlepszym przykladem jest fakt, ze kiedy lezalem po zabiegu w szpitalu, gotow byl przyjechac do mnie o 3 w nocy, aby zmienic mi cewnik, mimo, ze nie dyzurowal tego dnia. Wielokrotnie polecalem tego lekarza czlonkom mojej rodziny i przyjaciolom, ktorzy podzielaja moje zdanie.

Katastrofa!Przestrzegam przed tym osobnikiem mezczyzn ktorym dolega prostata.Leczenie u niego to najszybsza droga do"krainy wiecznych lowow" Niegrzeczny,opryskliwy a ponadto opieprzajacy Bogu ducha winnego pacjenta za byle co.Po kilku prywatnych /platnych/ wizytach stwierdzil ze"nic niepokojacego nie widzi.Dopiero wizyta u innego specjalisty zakonczona zdaniem -"dlaczego pan tak dlugo czekal" uswiadomila mi ze MOREN to miernota.Takich przypadkow znam kilka a wiec fachowiec zaden a wyobrazenie o swoich umiejetnosciach ogromne.NARCYZM!!!

Co na te wszystkie Opinie Dyrekcja Szpitala.brak kultury u tego lekarza.Jak do takiej niekompetencji i chamstwa ma się przysiega Hipokratesa.

działa rutynowo, mało uprzejmy, traktuje pacjenta bezosobowo,

działa rutynowo, mało uprzejmy, traktuje pacjenta bezosobowo,

Ten Pan to cham i prostak ale jest tylko jeden w całym powiecie. Ludzie czemu tak w tym kraju jest. Koszmar.