lekarz Robert Paul

3,3
3,7
3,7
3,6

Przeniosłam do dr Paula prowadzenie swojej ciąży w 26 tygodniu i z obawami, jak bedzie ona doprowadzona do finału. Jednak Pana doktor spisał się jak należy- jestem bardzo zadowolona i mam obok siebie zdrowego synka. Owszem, lekarz ze specyficznym sposobem bycia, jednak zawsze pod telefonem (wizytę można było dopasować),zawsze informował o zmianach wizyt, często jest na oddziale w szpitalu. Super sprawa. Nie zgodzę się z tym, że nie poświęca pacjentkom czasu. Duży plus- bardzo dobrze "czyta" usg- do połowy ciąży nosiłam dziewczynkę, na pierwszej wizycie u doktora na 100% chłopak, przy określaniu wagi synka błąd wyniósł 100g :). Lekarz całkowicie spełnił moje oczekiwania, które jasno określiłam. Nie winduje kosztów, nie "naciąga" na kasę jak to się często zdarza Ja z czystym sumieniem polecam :) I raz jeszcze Panu Doktorowi bardzo dziękuję :)

Chodzilam do Paula z dWojka dzieci , byl niesmialy ,malo mowny ,nie wiem jak jest teraz bo to bylo ladnych pare lat wstecz .Przy porodzie jednym czy drugim wogole go nie bylo,nie interesowal sie . Mam nadzieje ze sie to zmienilo .Ale plec dziecka ,okreslil super powiedzial mi ,ze dziewczynki nie rodza sie z takimi duzymi jajkami heh a synusia mialam juz jednego w domu i faktycznie urodzil sie drugi.Mily lekarz ale jak dla mnie malo komunikatywny.

Doktor przeprowadził moją operację usunięcia torbieli na jajniku. Od razu gdy przyjechałam do szpitala (godz. 1.30 w nocy) stwierdził, że potrzebna będzie operacja i się nie pomylił. Bardzo dobrze odczytał USG, nie pozwala pacjentkom cierpieć. Ja skręcałam się z bólu, ale myślałam że obejdzie się bez operacji. Za namową innych lekarzy w szpitalu zwlekałam ze zgodą na operację. Ale po dwóch dniach ogromnego bólu doktor Paul wykonał operację. Gdybym od razu go posłchała cierpiałabym o wiele krócej. Poza tym w szpitalu bardzo często zachodzi do pacjentek, nie tylko podczas obchodu. Polecam tego lekarza.

świetny lekarz bardzo rzeczowy był przy moich dwóch porodach - udanych;)

świetny lekarz bardzo rzeczowy był przy moich dwóch porodach - udanych;)

Dr Paul zajął się mną od początku ciąży aż do porodu.Dzięki niemu urodziłam zdrową córeczkę- 10 punktów. Dziękuję za opiekę.A.R

Prowadzi u mnie całą ciążę od samego początki i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Przekonałam się o jego dobrym podejściu na licznych wizytach i podczas mojego pobytu w szpitalu. Jest małomówny ale zleca wszystkie potrzebne badania i często monitoruje wyniki. Polecam go innym pacjentkom.

Pragnę Panu podziękować za miłą i fachową opiekę podczas całej ciąży oraz w trakcie mojego pobytu w szpitalu, dzięki czemu urodziłam zdrowego synka. Z wyrazami wdzięczności Marzena Zaręba P.S. Polecam wszystkim tego lekarza

Z wyrazami wdzięczności Marzena Zaręba
P.S. Polecam wszystkim tego lekarza

super lekarz, kompetentny, przemiły i nie spieszy się, zawsze ma czas dla pacjentki

Sprawdzony od kilku lat. Przygotowywał do porodu mojego obecnie 12 -stoletniego syna.

Lekarz z prawdziwego powołania. Polecam. Żona już w drugiej ciąży prowadzonej przez tego lekarza, tak więc wiem co piszę.